LavazzaM• 17 ноября 2014
Київська кухарська сотня Від серця до серця! Організація харчування в зоні АТО!
Для всіх небайдужих, які бажають допомогти
в організації харчування в зоні АТО:
Група волонтерів
Київська кухарська сотня "Від серця до серця"
приймає на постійній основі спонсорську допомогу
овочами, фруктами (свіжими та сушеницями), горіхами, медом, цитрусовими, спеціями, томатною пастою в сошетках, салом, копченостями, смаколиками та іншим…
Також дуже потрібні сушарки, пакети для вакууматора щільністю 80-100 мкм, пластикова тара для фасування сала, квашених овочів, вітамінних сумішей!
З величезним задоволенням приймаємо в свої ряди помічників з сушарками та без!
В кого є можливість допомогти коштами на закупівлю тари і розхідників дамо дані для перерахування в приватному повідомленні.
Координаційний цент знаходиться на лівому березі м. Києва, в Дарницькому районі
Контактні телефони
0672450569, Марина
0674047372, Вячеслав
група на фейсбук:
ТЕМА СТВОРЕНА ЗА ЗГОДИ АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ!!!
в організації харчування в зоні АТО:
Група волонтерів
Контактні телефони
0672450569, Марина
0674047372, Вячеслав
група на фейсбук:
Ответ дляLavazzaM
да, спасибо
в теме реквизиты выставлять запрещено
+50 грн на еду для солдат на Карту , которая здесь указана https://www.kidstaff.com.ua/tema-10992166.html
Ответ дляRadost_I
спасибо!