LavazzaM• 17 ноября 2014

Київська кухарська сотня Від серця до серця! Організація харчування в зоні АТО!

Для всіх небайдужих, які бажають допомогти
в організації харчування в зоні АТО:

Група волонтерів
Київська кухарська сотня "Від серця до серця"

приймає на постійній основі спонсорську допомогу
овочами, фруктами (свіжими та сушеницями), горіхами, медом, цитрусовими, спеціями, томатною пастою в сошетках, салом, копченостями, смаколиками та іншим…

Також дуже потрібні сушарки, пакети для вакууматора щільністю 80-100 мкм, пластикова тара для фасування сала, квашених овочів, вітамінних сумішей!

З величезним задоволенням приймаємо в свої ряди помічників з сушарками та без!

В кого є можливість допомогти коштами на закупівлю тари і розхідників дамо дані для перерахування в приватному повідомленні.

Координаційний цент знаходиться на лівому березі м. Києва, в Дарницькому районі

Контактні телефони
0672450569, Марина
0674047372, Вячеслав

група на фейсбук: https://www.facebook.com/groups/289880447886502/

ТЕМА СТВОРЕНА ЗА ЗГОДИ АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ!!!
автор LavazzaM • 25 ноября 2014
Такие моменты как детские ’отчебучивания’ заставляют нас делать все возможное чтоб наши дети никогда не узнали что такое обстрелы!!
У нас веером выбило свет, самая младшенькая перепуганная прилетает на кухню и кричит: Мама, у нас случилось короткое ЗАИКАНИЕ!!!
у меня самой от смеха чуть заикание не случилось)))
МИРА ВСЕМ!
Принимайте участие в организации питания для наших ребят в полях, в неотапливаемых окопах
https://www.facebook.com/groups/289880447886502/

автор LavazzaM • 25 ноября 2014
Ребятки, посмотрите у себя в загашниках ,может у когото лежат без дела эфирные масла, вот они лежат у вас и просто пропадают, а нам они ОЧЕНЬ нужны для кремов от обморожение для ребят!
В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ нужно эвкалипт, лаванда, корица, имбирь, кайенский перец, чайное дерево, облепиха, можжевельник!
Также оливковое масло холодного отжима!
Жду предложений!
автор LavazzaM • 25 ноября 2014
Благодарочки сегодняшние!
Спасибо Юле за 30 литров борщевой заправки с капустой от Ольги! (кстати, для этой цели нам нужна сковородка с толстым дном)
Спасибо за калину с сахаром!
Спасибо ВСЕМ за РАБОТУ проделанную в усушке-утруске!
Спасибо Наталья Матусевич за сушеные яблоки, мед и чеснок!!
Спасибо моему папе за фасольку)
НЕ расслабляемся!
фото с сушариком ,похожим на чай это буряк специального способа сушки для нового проэкта
автор LavazzaM • 26 ноября 2014
ребятки
мне сегодня ктото кинул довольно большую сумму на личную карту (не волонтерскую)!!
по своим продажам я такую сумму не жду!
если денежка предназначена для кухарской сотни - отпишитесь плиз!!
на сколько я понимаю, это ктото из моих постоянных клиентов, которые знают меня и номер моей карты личной!
автор LavazzaM • 27 ноября 2014
эх
расстроилась
денежка не нам(
муж клиентки кинул денежку вообще по ошибке
пришлось вернуть
а нам так денежка нужна...
автор LavazzaM • 27 ноября 2014
Подяки сьогодняшні!
Дякую ВСІМ, хто завозив сьогодні висушене!
Дякую Татьяна Вербиненко за мішечки для зберігання висушенного! Тяня, ну убивай, прошу ще! Тканину дам!)))
Дякую Tetyana Esaulova за моркву, бурячок, сушениці, мяту, і, особливо за величезну кількість спецій та іншого сухарику. Список вражає!
перець солодкий шматочками 2900 грамм
морква шматочками 4300 грамм
кріп 5000 грамм
петрушка 2240 грамм
Цибуля слайсами 4500 грамм
Перець чорний горошком 1900 грамм
Кориця 2300 грамм
Томат (навіть не знаю скільки, бо ваги быльше 5 кг не беруть мої)
часник мелений (навіть не знаю скільки, бо ваги быльше 5 кг не беруть мої)
автор LavazzaM • 27 ноября 2014
Доброго дня!
На суботу 29 листопада потрібні люди для чергуванні на акції по збору продуктів на Ярмарці по вул. Ревуцького!
час чергування 1-2 години в період з 10 до 15 години
пишіть в приватному повідомленні
автор LavazzaM • 28 ноября 2014
Доброго дня!
На суботу 29 листопада потрібні люди для чергуванні на акції по збору продуктів на Ярмарці по вул. Ревуцького для потреб ’Кухарської сотні Київщини ’Від серця до серця’ !

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
прохання повідомити про бажання почергувати щоб правильно розподілити людей по часу!!
автор LavazzaM • 28 ноября 2014
Подяки сьогодняшні!
Дякую Татьяна Вербиненко за сало, дуже ароматне!
Дякую Оксана Сердюк за багато баночок калини з цукром!
Дякую Tetyana Esaulova за 15 кг бурячка висушеного! Ти мега!
Ви ВСІ СУПЕР!
Вибачте якщо когось забула!

автор LavazzaM • 28 ноября 2014
26.11.2014 18:46 Пополнение карты в терминале самообслуживания: Киев, + 150.00 ГРН поступило 149.25 ГРН
СПАСИБО!
автор LavazzaM • 29 ноября 2014
Подяки сьогодняшні!
У нас сьогодні був досит важкий день, працювали на морозі, збирали допомогу на Ярмарці по вул Ревуцького.
Дякую Сергій Адаменко за підтримку в отриманні дозволу для такого дійства у Дарницької РДА!
ОСОБЛИВА ПОДЯКА ВСІМ хто не ’відморозився’, а знайшов час, прийшов і ’поморозився’! Ольга Пальшина Iryna W Олена Михайличенко Ольга Радченко Oksana Serdyuk Svitlana Hlushanytsia Алексей Цистан Ви потрясні!!!
Величезна подяка ВСІМ хто поділився з нами продуктами! На фото не всі наші дарителі, багато людей на стільки скромні що ніяк не можна було вмовити їх сфотографуватись! Все подароване на фото не помістилося) Значна частина вже розійшлася по домах наших трудівниць в роботу! 15 кг сала чекає вже нас на Васильківській, капуста ще їде з Житомирщини, і 6 мішків овочів чекають переробки в центрі!
Крім продуктів передали також пакетик з теплими шкарпетками та стратагічним спіднім))
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2982585...
Вибачте якщо когось забула!
автор LavazzaM • 29 ноября 2014
29.11.2014 наличными через Ольга Пальшина от @Татьяна Калугина, 250 грн
29.11.2014 наличными от Ольга Пальшина 150 грн
29.11.2014 наличными от дедушки на ярмарке 20 грн
29.11.2014 12:46:56 Пополнение карты в терминале самообслуживания: Киев, 199 грн
СПАСИБО ВСЕМ!
автор LavazzaM • 01 декабря 2014
30.11.2014 наличными от Юли Андриенко 170
спасибо!
автор LavazzaM • 11 декабря 2014
До уваги ВОЛОНТЕРІВ!
ПРИЙМАЄМО замовлення на новорічне меню ДЛЯ АТО на 24,25,26 грудня!
Крім безкоштовного асортименту звичного ми будемо три дня видавати:
- салат олів*є
- венігрет
- морква по корейськи
- буряк по корейськи
доступне фасування 3,5,10 літрів
для отримання замовлення пишіть нам в приватних поідомленнях ДО 20 ГРУДНЯ наступне:
дату виїзду, позицію, об*єм та кількість кожної позиції
СМАКОЛИКИ ДОДАМО!
автор LavazzaM • 13 декабря 2014
Шановне товариство! Сьогодні розпочинається другий аукціон, кошти від якого підуть на потреби Кухарської сотні Київщини ’Від серця до серця,’ що займається виготовленням сухпайків та страв швидкого приготування для наших воїнів!
ПОЧАТОК АУКЦІОНУ 11 грудня рівно о 19.00.
ЗАКІНЧЕННЯ АУКЦІОНУ 13 грудня о 21.00
Правила аукціону:
1. Прийняти участь може кожен, у кого є можливість перерахувати необхідну суму на карту Приватбанка.
2. Мінімальне підвищення ставки - 1 грн.
3. Переможцю, який запропонує найвищу ставку буде запропоновано забрати лот самостійно з Оболоні (Київ) або ж буде надіслано мною в будь-яку точку України сервісом ’Нова почта’ та закордон міжнородним сервісом.
4. Переможець після підтверження перемоги може перерахувати суму, яка перемогла, на карту одного волонтерів Алексей Цистан На його сторінці детально вказується, на що збираються кошти.
Номер карты Приватбанка: 5168 7423 0602 4377
Цистан Алексей Константинович.
(назначение платежа: на приобретение техники для нужд АТО).
5. Ставки пропонувати відкрито у коментарях під цим постом.
Існують додаткові можливості для розрахунків:
Перекази Маніграм та Вестернюніон - Oleksii Tsistan , - данні переказів - приватним повідомленням.
Рахунок PayPal: pidtrymayspravzhnih@gmail.com
На аукціон виставляється каблучка (перстень) жіноча:
- розмір 17;
- каміння - фіаніти;
- якісне покриття золотом 18K;
- в реальності вигляд ще краще, ніж на картинках.
Стартова ціна лота 1 грн.
Початок торгів рівно о 19.00 сьогодні 11 грудня.
Приєднуйтесь! Беріть участь лайками, поширеннями та просто, як спостерігачі
https://www.facebook.com/ua.AlexanderLawyer/posts/...
sense• 21 декабря 2014
Чергова відправка!!
Дякую усім хто допомагав та долучився, дякую усім за усіх та кожного хлопців! які в дощ та холод несуть свою не легку справу!!! (окремий танковий батальон)
Дуже дякую Кухарській сотні, зокрема Марині-LavazzaM за такі чудові борщі та чаї для хлопців, повірте ми раніше чули бачили читали про іх смаколики- но тримаючи це в руках...це просто чудо, зразу видно що зроблено з любовю!! Дякую вам, тепер хлопці будуть смакувати чудовий борщ!!
Працюємо далі!!!
Чекаємо фотозвіт!!
sense• 16 января 2015
Спасибо всем ,кто участвовал и помогал 26 танковой бригаде!
Вчера были куплены продукты на сумму 2015.75гр!
Вода,рыбные консервы,сгущенка,малиновое варенье,печенье (разное),кофе,туалетная бумага,сигарет блок,чуть побаловала бойцов,купила Пепси,ентеросгель в аптеке.’Кухарська сотня’-Мариша-
LavazzaM,передала для 26 танковой Бак капусты квашеной,сухие борщи и капустняк,сало в банке,полезные чаи!Ira_Dyachenko-наша форумчаснка,напекла печенек для бойцов,капусты наквасила,яблок передала (три ооочень тяжелых кулечка).Спасибо Вам всем огромное!Бійці МАЮТЬ знати, що ми їх чекаємо, поважаємо і дякуємо.
Люди-Ви найкращі!