Флюорография гуся• 21 ноября 2014
Де краще народжувати? Хмельницький.
Привіт. Скоро народжувати - не можу визначитись де краще і у кого краще народжувати - у Хмельницькому перинатальному центрі чи в обласній лікарні ?
Порадьте, будь ласка, як робили і обирали ви. Дякую.
Железный коготь• 21 ноября 2014
Однозначно перинатальний центр. Британчук Олена Марківна, Жилко, Мокрицька - обирайте.
Флюорография гуся
• 21 ноября 2014
хтось народжував у Чижик Алли Петрівни? якщо так, то відкликніться і напишіть як вам.
відгуки хороші у неї.