pollyteika• 22 ноября 2014

Чому багато вважають , що аборти засуджувати не можна, бо всяке в житті буває?

В той час, коли спокійно засуджують бандерівців або днрівці до прикладу.
Чи засуджують шахраїв, які кидають в інтернеті, або продавців, які шмотку з диркою продали і не хочуть гроші повертати.Чи чоловіка, який при розлученні забрав пралку і пилосос.Або так звану подругу, яка в гостях брудну сантехніку фотографує і викладає.Ну то перше , що згадалось з тих тем, які тут жваво обговорювали.
Результат:
вже голосів: 91
59 (64.84%) не можна засуджувати аборт
19 (20.88%) можна засуджувати аборт
13 (14.29%) результат
Дафна• 22 ноября 2014
а кто вы такая что бы кого-то осуждать?

ksy84• 22 ноября 2014
какое Ваше дело вобще , касаетсаемо всех тем не суди да не судим будешь
ksy84• 22 ноября 2014
касаетсаемо- касаемо
LadyLovе• 22 ноября 2014
Можливо, тому, що це особиста справа кожно жінки (сім’ї)
А шахраї, ДНРівці і т.д шкодять багатьом.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляДафна
а кто вы такая что бы кого-то осуждать?
А аборт це хтось?
Це дія.
Я засуджую процедуру, а не особу.
Так само , як ви, мабуть засуджуєте будь-яке інше вбивство .
mirozeka• 22 ноября 2014
Не суди да не судим будешь!!!
света81• 22 ноября 2014
Не были вы в таких ситуациях, желаю вам и не знать причины этих решений

автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляLadyLovе
Чому тоді не можна без осуду вбивати вже народжених дітей?
Це вже не особистасправа батьків?
ЮююЛллЯяя• 22 ноября 2014
Во-первых - вы не Бог,чтоб осуждать или наоборот. И мы тоже.
Во - вторых 0 в отличии от ситуация, вами выше перечисленных, в ситуации с абортами бывают случаи, когда по-другому никак.
Если,например, девочка изнасилована и беременна - ей рожать??
Если есть показания медицинские и тоже по-другому никак - осуждать?
Ну продолжать с примерами дальше не буду - их много. Никогда не осуждала и склонна к тому, что зарекаться нельзя никому и никогда!!!!!!
Дафна• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
А аборт це хтось?
Це дія.
Я засуджую процедуру, а не особу.
осудать аборт как действие и осуждать женщину его совершившую- разные вещи. Считаю что никто не имеет морально права осуждать женщину. Только Бог.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ длясвета81
Дякую вам за побажання.
Для мене неіснує обставин за яких можна прийняти рішення вбити дитину, народжену вже, чи ще ні.
БуЛебод• 22 ноября 2014
у меня такое ощущение,что вам пообщаться не с кем...
ksy84• 22 ноября 2014
знаете автор что хочу Вам сказать есть у меня пару знакомых делали они аборты и не один раз а теперь они также рьяно бьют себя в грудь аборт это ужас фу блин лицимерки так вот Ваша тема напомнила мне моих знакомых
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляЮююЛллЯяя
Згвалтували-народжувати!
По медпоказам народжувати!
А ви , чи хто інший, для кого прийнятні аборти Бог , щоб вирішувати коли кому народжуаатись і коли помирати?
ksy84• 22 ноября 2014
Ответ дляБуЛебод
100 баллов
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляksy84
Не вигадуйте
ptichka_korolyok• 22 ноября 2014
А если аборт-это единственный способ остаться в живых женщине? Тоже осуждать?
ksy84• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Не вигадуйте
я поняла у вас только свое мнение и виденье всего вам п... ть что все вам ответят вы себя сейчас превозносите себя над нами иничего я не придумываю , представляете мир не черно- белый а с конкретными оттенками серого
LadyLovе• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Це вже не особистасправа батьків?
ну, мабуть тому, що запліднена яйцеклітина ще не є дитиною.
Встановлені ж терміни, до яких роблять аборти. Це дозволен законом.
Якщо чесно, я не засуджую й не виправдовую, ситуації бувають різні. Але на мою думку, краще аборт, ніж народити дитя, яке буде все життя мучитись (наприклад, з тяжкими вадами чи п’яте-шосте в сім’ї алкоголіків)

автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляДафна
женщін не чіпаємо
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляptichka_korolyok
Таких випадків одиниці.
На це питання не знаю відповіді.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляБуЛебод
А вам є з ким?
Якщо прийшли сюди спілкувптись зі мною , очевидно, що ні).
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляLadyLovе
А коли дитина стає дитиною, коли для вас це вирішило законодавство?
А якщо завтра поміняють закон, ваша думка зміниться згідно нього?
БуЛебод• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
А вам є з ким?
ошибаетесь ,я высказала мнение, а это не общение ()
ptichka_korolyok• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Таких випадків одиниці.
На це питання не знаю відповіді.
але вони є-ці одиниці. Ость тому і не засуджую. Я не знаю,з якої причини жінка зробила аборт і засуджувати її дії не можу. Вона відповість за це перед Господом сама.
ksy84• 22 ноября 2014
вот не пойму я вас родить ребенка от насильника и любить его ? не смотря ни на что
Елена Колесник• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Дякую вам за побажання.
а Ви считаете лучше рожать рабов для олигархов?
LadyLovе• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Мене особисто це ніяк не стосується) Для мене ніхто не вирішував, я вмію користуватись контрацептивами і всім раджу)
А вирішили, скоріше за все, медики і науковці, а закріпило законодавство.
Ви хотіли відповідь на питання чи посперечатись?
Ната Лия• 22 ноября 2014
ваше мнение веет фанатизмом, а что занадто то нездраво
ksy84• 22 ноября 2014
родить ребенка от несильника и любить этого ребенка ну-ну