Ніколи не просила такого роду порад тут, не виставляла фото, не розуміла людей, які це роблять, але зараз потрібна допомога і об´єктивна оцінка. 10 років фарбувалася в рудий, дістало підфарбовувати корені і взагалі стан волосся був не дуже. 3 роки тому підстриглася під хлопчика і відпустила свій колір, зараз волосся до лопаток, роблю масочки, наношу масла, воно мене радує, але, читаючи про догляд, натрапила на відгуки про хну. І лікує, і прибирає зайву жирність, і покращує стан, і можна часто без шкоди підфарбовуватись. Мені сподобалась хна від Aroma-zone по відгуках. Купила маленький пакетик першої ліпшої хни за 6 грн в Єві на пробу, пофарбувала прядь, вийшов насичений, гарний, темно-рудий колір, схожий на відтінок волосся на самій першій фотографії. Що робити далі??? Хочеться бути рудою та яскравою, але свій колір і довжину шкода, мені здається, що і так, і так добре, не можу вирішити... Готова до конструктивної критики. Брюнеткою була, в принципі, не погано. Блондинкою теж була, не пропонувати, бо була бліда і страшна, як моль.
Результат:
вже голосів:
63 (45.99%)
Руда
38 (27.74%)
Руса
32 (23.36%)
І так, і так добре
4 (2.92%)
Результати
0 (0%)
І так, і так погано. Свій варіант в коменти.
МадеИнМама• 24 ноября 2014
ружулей-супер!!!
1-я фотка, та, что крайняя правая нижняя
какой № и какая фирма?
Ответ дляMarynet
нравитесь любой, но рыжая - Вы очень яркая девушка))
От мені теж здається, що якщо личить рудий, то гріх цим не скористатись.)))
Ответ дляМадеИнМама
ружулей-супер!!!
какой № и какая фирма?
Дякую
Ой, Ви знаєте, стільки всього було на голові, що і не згадаєш. Це проф фарба Грін Лайт, відтінок змішаний
Ответ дляmenina
Мне больше всего понравился цвет на первом фото - левое снизу(там, где Вы в клетчатой рубашке)
Дякую Вам
Ответ для25 апреля
Вы - красавица, Вам хорошо с любым цветом. Блонд мне тоже очень понра )
Це просто найвдаліші фотки, все для советчиц
Ответ дляsvetylka
Мне больше всего нравится из серии рыжих левое нижнее фото.
Дякую, але не уявляю, як такого досягти з хною. Треба буде експериментувати...
Ответ дляIriska_sh
красивая девушка, но лично мне больше понра на первой подборке правая сверху, немного светлее русого.. а там сегодня одна) завтра другаяяя
Дякую! Це після моря, сонечко постаралось
Ответ дляБуЛебод
изумительно выглядите на правой нижней фотке в первом блоке и цвет волос, и кожа аж светится .
Це день народження подруги. В очах чортенятка після шампанського просто))) Перед цим трохи ходила в солярій, але зараз уже цим не грішу, кожа біла, багато родинок. Дякую за коментар
Ответ дляsvetylka
У меня обычно такой цвет после хны. Но и изначально цвет волос темнее чем Ваш. Может не долго держать хну на волосах. Нанесла чуть подержала и смыла.
Можно. Наприклад, половину рекомендованого часу. А ще можна спробувати змішати різні хнИ. Ціле поле для творчості)))
valiko2008• 24 ноября 2014
Рыжий цвет ярче, но русой вы как девочка,школьница.
Вам хорошо и так и так.
смотрите что вам больше нравится, и в каком случае здоровее волосы.
Вам хорошо и так и так.
Ответ дляАвто-леди
І я думаю,що рудою Вам класно!
Дякую Вам, а я думала, що мене закидають тапками.
навіть анонімів з переляку відключила)))
Ответ дляvaliko2008
Вам хорошо и так и так.
Так, мені навіть Моджо влітку не продали, хоч воно і безалкогольне
за шампанським на Новий Рік без паспорта не ходжу.
Ответ дляspin4ik
Ви дуже гарненька і руденька, і русява. Але там де руденька Ви яскравіша, як зірочка.
Дякую Вам, це дуже мило