Куколка-мяуколка• 25 ноября 2014
Торт
Дівчатка,порадьте тортик для ДН на 1 рік.Так,з мастикою гарно виглядає, але мені зовсім на смак не подобається.Можете сказати який у Вас фірмовий торт і дати рецепт?
Раз одела не бу• 25 ноября 2014
Сделайте мастику из сухого молока и сгущенки,очень вкусно и красиво)))
Мао_Мяо• 25 ноября 2014
заказувала київський, дуже смачний... як був колись. Вам рецепт домашнього потрібно... я Вам написала бо був дуже смачний раджу всім, смакотаааа
Куколка-мяуколка
• 25 ноября 2014
Сама мастику не робила.Їла замовлені в дівчат торти.Чесно не сподобалось,можливо є смачна мастика
Куколка-мяуколка
• 25 ноября 2014
Ответ дляЯзвочка
Напевно,для дитини постарше дужке цікава ідея.Але своїй дитині не буду давати торта поки) так посидіти з дорослими і щоб був до кави.Прикрасити гарно)Головне шоб сам торт був смачний