tytzaraz• 26 ноября 2014
Вмієте робити щось гарне своїми руками? Хочете допомогти вимушеним переселенцям?
майстрині і майстри! хочу спробувати створити благодійну ініціативу на допомогу вимушеним переселенцям.
поки шукаю, хто готовий долучитися.
багато не треба -
якщо ви вмієте робити гарні речі своїми руками і можете пожертвувати кілька з них на добре діло - пишіть на abetterworldishandmade@gmail.com, розповім про ідею детальніше.
дякую за увагу!
поки шукаю, хто готовий долучитися.
багато не треба -
дякую за увагу!