И.О. человека• 27 ноября 2014
куди знакла друга полоска:(
Плануємо другу дитинку.
Вирахувала приблизно овуляцію. Зчоловіком активно працювали десять днів підряд)))
Потім, я почала робити тести. Знаю, зарано було. Звісно, всі показували негативний результат. Робила дуже чутливі тести. І сьогодні зранку зробила знову тест. Спочатку нічого не було і я його поставила до ти "невдачних" тестів.
Потім через годину чоловік мене покликав і показує, що там з"явилася смужечка, ледь помітна, але не треба було приглядатися, щоб її полмітити.
Через годину і вона зникла(((((
В кого таке було? Чи є шанс на вагітність?
Через годину і вона зникла(((((
И.О. человека
• 29 ноября 2014
Ответ дляOlita2283
автор, а сколько дней у вас задержка?
якщо через три дні не буде місячних, то тоді буде затримка.
И.О. человека
• 02 декабря 2014
Ответ дляLi_s
Автор, яка у вас ситуація? Розкажіть
сьогодні почались місячні(((( може і справді кожен день ’робити’ дитинку було занадто(((
И.О. человека
• 02 декабря 2014
Ответ дляOlita2283
ну так еще же рано, по этому полоска вторая и исчезла... мы продолжаем держать за вас кулачки!! надеюсь все же результат будет положительный.
Дякую) але це вже буде через місяць-якщо все вийде
И.О. человека
• 02 декабря 2014
Я раніше думала, що завагітніти-так просто...незахищений статевий акт і дитинка готова)))))) а тепер бачу, що цього недостатньо. Будемо тепер ще пробувати, але не так часто. Овуляцію приблизно знаю-будем експериментувати) І ще- ніяких більше тестів!!! Вони мене просто вимучили вже.