Ля-ля-ля• 02 декабря 2014
Девочки, кто делал себе карту поляка??
Расскажите весь процесс? Если кто то делал за деньги, сколько такой процесс стоит??? Заранее спасибо!!
Ответ дляpretty baby
процедура та ж сама
документ + вільне володіння мовою + знання польскої літератури, історії і традицій
Це все дуже серйозно, наприклад можуть запитати про традиційну Різдвяну страву (тут українські не пройдуть), рік народження письменника чи про що йдеться в тому чи іншому творі
моожет у вас есть каие-то ресурсы чтоб ета инфа была собрана или сгруппирована.поделитессь..пожалуста.можно в личку.....
Админко• 02 декабря 2014
Ответ дляЛя-ля-ля
вот с историей и литературой точно можно пролететь....совсем ничего не знаю, стопор какой то)
а з традиціями не пролитете? Яка традиційна свята на Святвечір у Польщі? Кутя не проходить
Ля-ля-ля
• 02 декабря 2014
Ответ дляpretty baby
пролечу.....нужно наверное познакомиться с поляками....и познавать их мир в процессе общения))) может есть какой то сайт где собираются и общаются поляки разговаривающие на украинском или русскомм???
Ля-ля-ля
• 02 декабря 2014
Ответ дляpretty baby
** страва, а не свята
ну от вже знаю що кутя не проходить, дякую

Админко• 02 декабря 2014
Ответ дляЛя-ля-ля
польський дім, там є збори + костел. У Вас є костел?
Админко• 02 декабря 2014
Ответ дляЛя-ля-ля

Тепер знаєте, що короп різдвяний
Ля-ля-ля
• 02 декабря 2014
Ответ дляpretty baby
Тепер знаєте, що короп різдвяний
ого короп))))) ніколи б не здогадалась...
Админко• 02 декабря 2014
Ответ дляЛя-ля-ля
На співбесіду потрібно обов’язково вивчити польський гімн, опис польського прапора і герба.
Ля-ля-ля
• 02 декабря 2014
Ответ дляpretty baby
Тепер знаєте, що короп різдвяний
початок у пізнанні Польської культури покладено))дякую
Админко• 02 декабря 2014
Ответ дляЛя-ля-ля
Ось Вам знайшла що потрібно вивчити
Ля-ля-ля
• 02 декабря 2014
Ответ дляpretty baby
Ось Вам знайшла що потрібно вивчити
я Вам дуже - дуже дякую
могла б - розцілувала б)))))))
Админко• 02 декабря 2014
Ответ дляЛя-ля-ля
я Вам дуже - дуже дякую
могла б - розцілувала б)))))))
ахаха)))