Носки на подтяжках• 05 декабря 2014

Дівчата, може хтось з вас збирається в Люблін в Ашан? Відгукніться!

В чоловіка закінчився і паспорт, і віза, тому перед самими святами він нікуди нас звозити не може(( Мені дуже треба в Ашан в Люблін, якщо хтось їздить і може взяти з собою, відгукніться будь ласка! Хочемо з синочком по покупки)
ЦыбаФу• 05 декабря 2014
А может меня кто-то ради детей в Диснейленд свозит. Тоже очень надо.
Малая еще та• 05 декабря 2014
И я и я !! Хочу в бутик в Нью-Йорке сходить. Возьмите меня!!
Kateka• 05 декабря 2014
Есть куча автобусов, садитесь и едьте :)
Сомневаюсь ,что здесь найдёте попутчиков....
автор Носки на подтяжках • 05 декабря 2014
Ответ дляЦыбаФу
А я хіба написала, щоб мене спеціально кудись звозити? І ясне діло, що не на халяву! І в отаких як ви я нічого не питала, а питала, хто збирається сам туди і може взяти, так що свій сарказм в іншому місті висказуйте!
Ответ дляМалая еще та
Ответ дляKateka
Ну буває, комусь теж треба, поцікавилась.
Попутчиця• 09 декабря 2014
Шукаєм попутчиків. Я їду в неділю (14.12.14) в Люблін. В програмі якраз є Ашан і Фелісті.
водій казав що місця ще є. Зверніться до нього: 0992908120 (Вадим).

http://navolyni.com/projekt.php?projekt=na-zakupy&...