За ким я буду?• 04 января в 23:06
15 років самостійно поїздом
Добрий вечір. Чи можуть підлітки самостійно по Україні подорожувати? Дитині майже 16, є ID карта, але немає можливості відвезти до бабусі. Чи може вона самостійно потягом поїхати? Які поради, якщо нічний переїзд на західну з Києва. Дякую.
За ким я буду?
• 04 января в 23:09
Ответ дляІстеріомама
Можна, якщо там зустрінуть і не треба чигирями добиратися далі
Ні, в цьому питань немає, в Києві посадили, на кінцевій зустріли
Я не Тролль• 04 января в 23:09
Мій в 15 вище і ширше за дорослих дядьок, так що попробували б його не пустити :) а при посадці документи взагалі ніхто не дивиться.
За ким я буду?
• 04 января в 23:10
Ответ дляЯ не Тролль
Я згідна з Вами, зараз діти в такому віці виглядають ....:)
Мадам Тю-лю-лю• 04 января в 23:10
Ответ дляMs. Анонимная
В жіноче купе беріть квиток. Всяке може бути
А если у автора мальчик? Его не пустят в женское купе
За ким я буду?
• 04 января в 23:11
Ответ дляMs. Анонимная
Жіночого немає, а вот є місце в дитячий вагон, чи так можна?
Ms. Анонимная• 04 января в 23:11
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
’Чи може вона самостійно потягом поїхати’. Подумала, якщо автор пише ’вона’ тоді мабуть дівчинка
За ким я буду?
• 04 января в 23:11
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Дякую, слушне зауваження, дочка:)
Ms. Анонимная• 04 января в 23:13
Ответ дляЗа ким я буду?
Можна, але треба бути готовим, що 99% у купе будуть малі діти і поспати може не вдатись
Мадам Тю-лю-лю• 04 января в 23:17
Ответ дляЗа ким я буду?
Перед покупкой билета, на сайте и в приложении появляется предупреждение, что билеты в этот вагон будут действительны только для пассажиров с детьми.
Но технически купить билет в детский вагон может любой желающий. Но может попастся вредный проводник.
Я не Тролль• 04 января в 23:20
Ответ дляЗа ким я буду?
Ваша дитина вас прокляне
Я не Тролль• 04 января в 23:21
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
При чому тут провідник? Це для комфорту пасажирів придумано, а не для провідників.
Единорог_помог• 04 января в 23:22
С 14 лет сын сам ездил. Но правда Интерсити Киев-Харьков там всего 2 остановки. На вокзале в Ха встречали в Киеве тоже садили в поезд
Ответ дляЗа ким я буду?
Мені довелося так робити два тижні тому. Теж 15 років донька їхала з Києва на Захід. Я провела її, зайшла в купе подивитись, хто ще їхатиме разом, провідницям сказала, що їде неповнолітня сама.
Все пройшло добре. На кінцевій станції зустріла бабуся і поїхали далі.
Мадам Тю-лю-лю• 04 января в 23:47
Ответ дляЯ не Тролль
При том, что правилами предусмотрено что это вагон для пассажиров с детьми и он спокойно может не пустить туда пассажиров без детей, как и в жиночи купе не пускают даже если мальчику 8 лет (как в случае с моей сотрудницей)
Мадам Тю-лю-лю• 04 января в 23:48
Ответ дляЯ не Тролль
Ваша дитина вас прокляне
Ага, особенно если ещё и попадутся по соседству орущие младенцы в обоснованных памперсах
Ms. Анонимная• 05 января в 03:40
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Правилами пише діти до 18 років. Дитині автор до 18. Що не так?