volanya• 09 декабря 2014

Видеобращение мамы .

https://vk.com/club79741868?z=video280898285_17095...
автор volanya • 09 декабря 2014
Девочки ! подпишитесь на группу . Хотя-бы поставте лайк . Посоветуйте мне куда еще можно написать что-бы был результат . Очень прошу . Знаю эту семью и очень больно за них .

автор volanya • 09 декабря 2014
https://vk.com/club79741868
sanyatasha• 09 декабря 2014
такий хлопчик хороший...оченятка такі дорослі. Господи, допоможи йому побороти це і бути здоровим..і мамі дай сил.
напишіть тут вдень, коли більше народу.
ще я бачила, роблять в спеціальних групах аукціони благодійні - продають, а гроші всі чи частину віддають дитині.
sanyatasha• 09 декабря 2014
яку суму потрібно зібрати?
автор volanya • 09 декабря 2014
Ответ дляsanyatasha
яку суму потрібно зібрати?
Я не решаюсь спросить о таком ,но я думаю если задать вопрос в группе то родители напишут . Знаю что проходят химиотерапию а это очень дорого . Они работаю и очень хорошие родители ,но сами не могут потянуть . Рады любой помощи . Мама сама про это говорит . Я думаю пока как помочь . Деньгами понятно ,но есть еще и другая помощь это информационная . Вот и прошу о помощи лично я . Помогите информацией . Или рекламой или еще как-то .....
sanyatasha• 09 декабря 2014
Ответ дляvolanya
треба у всілякі благодійні фонди стукатись. мецената шукати. у контакті є група, я бачу. робити розсилку по інших групах з проханням перепосту. депутатів у вашому місті понапрягати. жаль, що вибори закінчились. просто, таких діток дуже багато( а людям нашим не до того, доки горе їх самих не торкнеться.
якщо б кожен хоча б по 1 грн кинув, багато хто вижив б.
напишіть тут вдень завтра, коли більше людей буде, я думаю, що багато хто відгукнеться. я постараюся завтра щось кинути.
автор volanya • 09 декабря 2014
Ответ дляsanyatasha
дякую вам

sanyatasha• 09 декабря 2014
тільки відкрийте нову тему, я вас дуже прошу, годині так о 7-9 вечора, коли тут найбільше сидять. багато людей відгукнеться, повірте...