ХикориДикори• 12 декабря 2014

идём в садик

прошли комиссию и к св. Николаю и Новому году хотим наведаться в садик, ходили в 2г.3мес. один раз, заболели ч/з 4дня и больше не ходили, теперь нам 3г10мес.

подскажите пожалуйста какую сделать ребёнку профилактику, что бы не болел в саду?
СноваЗдорова• 12 декабря 2014
к сожалению, болею все.

Иванка Бур• 12 декабря 2014
К новому году еще и ветрянка в большинстве садиков))))
ПуГоФФка• 12 декабря 2014
Зводіть в соляну кімнату,якщо є в місті. Але імунітет всеодно повинен виробитися до колективу.
Петросянша• 12 декабря 2014
Ответ дляПуГоФФка
И как вы это себе представляете?
ПуГоФФка• 12 декабря 2014
Ответ дляПетросянша
И как вы это себе представляете?
Що саме?
Кюветчица• 12 декабря 2014
профилактика всегда одна - здоровый образ жизни в семье.
Петросянша• 12 декабря 2014
Ответ дляПуГоФФка
Вы считаете, что чем больше ребенок болеет в садике, тем крепче его иммунитет?Все наоборот! Тем слабее его иммунитет!А вот чем старше малыш, тем крепче его здоровье.

ПуГоФФка• 12 декабря 2014
Ответ дляПетросянша
Організм дитини повинен адаптуватися і звикнути до нових умов. І знаю по багатьох знайомих,що в якому б віці не віддавали дитину в садочок, вона проходить усі садочкові хвороби(насморки,кашлі і т.д.).
Петросянша• 12 декабря 2014
Ответ дляПуГоФФка
Що саме?
Але імунітет всеодно повинен виробитися до колективу. ??????????
ПуГоФФка• 12 декабря 2014
Ответ дляПетросянша
Організ дитини повинен звикнути до нових умов.
ПуГоФФка• 12 декабря 2014
організм
Петросянша• 12 декабря 2014
Ответ дляПуГоФФка
Тому що незформований імунітет у малих дітей.Моя дитина в саду хворіла так, що ми забрали документи.Прийшов час іти в школу- все чудово!Хворіли 2 рази в рік і то легенько.Садок- це місце всіх болячок.
ПуГоФФка• 12 декабря 2014
Ответ дляПетросянша
Так і є,але якщо батькам приходиться виходити на роботу,то іншого виходу немає.