Бармалеина• 13 декабря 2014
Нащо згоджуватися на безплатну доставку,а потім її вимагати???
Нижче скину переписку,але коротко.
Я спитала чи відправите УП за свй рах.......сказали так.
Одним словом читайте дальше.....За доставку я додатково скинула))) Конфлікту нема,але я не розумію,нащо казати так,а потім.....
Доброго Вам вечора) За 80 разом з УП віддасте?
ответ для людинка
11 декабря 2014 (09:08)
Добре, віддам.
Оплата на карту Приват Банка 5211**********
(80грн)
Після оплати напишіть адресу, Ф. І. и тел.
людинка Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
12 декабря 2014 (16:48) Сделать сообщение приватным
Скажіть будь-ласка) А світлого кольору розмір м є? чи тільки чорний та голубий?
Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
12 декабря 2014 (16:50) Сделать сообщение приватным
Якщо є то я візьму світлий м-ку) Завтра перекину гроші)
ответ для
12 декабря 2014 (17:06)
Є білий М.
Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
13 декабря 2014 Сделать сообщение приватным
Ок) Я беру) Скину гроші відпишусь)
ответ для
13 декабря 2014 (10:41)
Оплата на карту Приват Банка 5211 ******** (90грн)80 лот +10укрпочта
Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
13 декабря 2014 (10:57) Сделать сообщение приватным
Оплатила) Скинула 80 грн так як і швидше домовлялися,тепер прочитала що ще плюс 10 грн))) Це я мабуть не так зрозуміла?)))
Буду чекати на білий,розмір м)
ответ для людинка
11 декабря 2014 (09:08)
Добре, віддам.
(80грн)
людинка Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
ответ для
12 декабря 2014 (17:06)
Є білий М.
Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
Ок) Я беру) Скину гроші відпишусь)
ответ для
13 декабря 2014 (10:41)
Пользователь сейчас на сайте
2.50(100%)
Буду чекати на білий,розмір м)
Ноу коммент• 13 декабря 2014
За 80 разом з УП віддасте? Я это поняла как доставка укрпочтой а не бесплатная. Научитесь нормально вопросы формулировать
ПМСница• 13 декабря 2014
продавец просто согласилась отправить укрпочтой - не все сглашаются там стоять в очередях
Г@Л@В@ломка• 13 декабря 2014
Вместе с доставкой за укрпочту. А не доставка за ее счет.
Это разные вещи.
Ушла и Пришла• 13 декабря 2014
я розумію 80 грн разом з поштою, мене часто так просять, якщо я можу -відправляю
Кастрюлька• 13 декабря 2014
Автор Ви нажаль неправильно сфорумулювали запитання, тому продавець і не зрозуміла
Кастрюлька• 13 декабря 2014
Ответ дляБармалеина
Ну вона ж написала ДОБРЕ ВІДДАМ ДО ОПЛАТИ 80 ГРН
Продавець мала на увазі вартість товару
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Якщо би вона не правильно зрозуміла,то би зразу написала до оплати 90....
А спочатку 80 а потім 90......значить все норм.зрозуміла)
Автопортрет нурофена• 13 декабря 2014
Опять куча грязи и вынос мозга за 10грн((( Что же вы такая мелочная.
Кастрюлька• 13 декабря 2014
Ответ дляБармалеина
За 80 грн віддасте, доставка за Ваш рахунок?
Так було б вірно
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Тут не діло в жадібності,просто це вже не вперше,тому стало цікаво)
Девальвация• 13 декабря 2014
Девочки, что тут не понятного? Покупатель спрашивает: ’За 80 разом з УП віддасте?’. Продавец отвечает: ’ Добре, віддам. Оплата на карту Приват Банка 5211********** (80грн) Після оплати напишіть адресу, Ф. І. и тел. ’. Она согласилась!А потом на дурочку съехала.
Танцепесенная• 13 декабря 2014
всі так формулюють і всі розуміють. якщо пишуть разом з укрпоштою, то значить послуги укрпошти ввійдуть в ціну. мене так просять часто і я так прошу і всі всіх розуміють.
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Ответ дляТанцепесенная
О Боги!!!! Хоть хтось зрозумів))
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Ответ дляТанцепесенная
І я завжди так питаю, і завжди розуміють)))
Ло Шарик• 13 декабря 2014
Ответ дляБармалеина
Наголость покупателей поражает
Вам же написали --
13 декабря 2014 (10:41)
В ЧЕМ ПРОБЛЕМА????
Вам же написали -- 13 декабря 2014 (10:41)
В ЧЕМ ПРОБЛЕМА????
Ло Шарик• 13 декабря 2014
Ответ дляБармалеина
ТУТ ДЕЛО В НАГЛОСТИ
Танцепесенная• 13 декабря 2014
*Доброго Вам вечора) За 80 разом з УП віддасте?
ответ для людинка
11 декабря 2014 (09:08)
Добре, віддам.*
так спершу ж написала, що віддасть і до чого тут наглість? от є покупці, які вдавляться за гривню (була темка), а є продавці, які їм не поступаються. і потім через них страждають порядні люди. покупець чітко запитала. якби вона написала *чи відправляєте укрпоштою?* чи щось в тому роді, то так, потім можна писати про вартість. тут справа не в наглості
ответ для людинка
11 декабря 2014 (09:08)
Добре, віддам.*
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Дівчата я не нагла) Моє діло спитати,якщо кажуть ні,то я скидаю ту суму яку кажуть!!!!!!!!!!!Ніби ви ніколи не торгуєтесь!!!!!!!!!! Я сама завжди опускаю!!!!!!!! Я навіть не спорила,а зразу скинула ще 10 грн!!!
Тут діло в іеакшому!!!! Почитайте уважно початок!
Ло Шарик• 13 декабря 2014
Ответ дляТанцепесенная
ответ для людинка
11 декабря 2014 (09:08)
Добре, віддам.*
ответ для людинка
11 декабря 2014 (09:08)
Добре, віддам.*
Так покупатель согласилась оплатить 90грн,Какие теперь вопросы?.И пусть задают правильно вопросы..а не (УП.ПВ.СПС и тд
Ло Шарик• 13 декабря 2014
Ответ дляБармалеина
Задавайте вопросы правильно просто
Фима Собак• 13 декабря 2014
Я бы наверное вас тоже не поняла, я Укрпочтой не отправляю и честно говоря ни тарифов их не знаю ни правил оплаты, я думала что на УП как на НП -я прийду посылку оформлю, а покупатель сам за нее платит, поэтому я бы вам тоже написала - к оплате 80, может и так быть.
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Ответ дляЛо Шарик
Задавайте вопросы правильно просто
Тепер буду інакше питатись)
Ноу коммент• 13 декабря 2014
автор спасибо что засветились
таких покупателей надо подальше в ЧС заносить
С продавцов это выяснить не могли но на советчице уже нагадили
ША все! я пришла• 13 декабря 2014
я бы тоже не поняла такой формулировки. Написали бы точнее, а то своими сокращениями делаете виноватыми продавцов
Бармалеина
• 13 декабря 2014
Ответ дляНоу коммент
автор спасибо что засветились
Заносити потрібно тих хто нагло хамить,або ж відправляє поганий товар.....
Ви зразу заносите в ЧС тих хто просить знижку?