Леди Г• 13 декабря 2014
Дівчатка, допоможіть! Серце розривається, аж все болить. Я не знаю що робити!!!
От сиджу мене аж трясе, ридаю. не знаю. що робити((( Просто здається ніби весь мій світ провалився кудись в глибоку прірву. І що робити я не знаю! Я така ситуація! Зустрічаємось з хлопцем вже 4,5 роки. До того нізким серйозних стосунків не мала, так з 2-3-ма гуляла чай-квіти-цукерки, і зовсім нічого серйозного(поцілунок і все). Коли зявився мій теперішній, який почав за мною так заглядати(познайомились на роботі...він був друг мого шефа...а тут почав часто ходити і якось запрошувати на кафу). Я не погоджувалась деякий час, бо от буває так, як тільки його побачила, то для мене була все, я зрозуміла, якщо я з ним піду хоч раз на каву і це не продовжиться, то я просто здурію. Якось зразу відчула, що то моя людина, і або на все життя, або й варто й починати, щоб потім не було дуже боляче. От так з тої першої чашки кави ми понині разом. За чотири роки ми жодного разу не розходились, ні, звичайно сварились, сперечались, але ніколи не було плану: "Все розходимось!" і навіть не було такого, щоб на тиждень не говорити чи навіть на один день. Всі друзі знайомі, робичі вважали нас ідеальною парою, що от всі такі вже сто раз порозходились, а по нас видно. що то не на рік і не на два. Я вам просто не можу передати, як я його люблю. Я все на світі віддам за нього! Навіть, якщо всі б від нього відвернулись, я б була за нього і відбивала атаки собою. Рік тому купили квартиру, робимо ремонт. Я стараюсь працюю на 2х роботах ще й + продаю на кідстафі. щоб допомогти йому з ремонтом і щоб не було такого, там просити гроші чи ще. До такого я не звикла, з 15 років вчуся і працюю сама на себе, ще й допомагаю мамі. Все в нас гараз, але з одним були ну я не скажу, що проблеми, для мене це не проблеми, я люблю його і хочу але по своєму. Секс у нас ясно не регулярний, так як не живемо разом. Якщо літо( то ви розумієте. що може бути частіше. То поїхали на природу то в карпати то в машині і т.д) а от зима, то ясно не виходить так часто. Коли ще не було робітників на квартирі, то могли там)) Але останнім часом, так десь пів року я помітила,що він вже не цілує мене, не обіймає, не хоче так часто бачитись зсилаючись на те. що я після роботи маю відпочивати. Я теж думала, ну в нас ремонт, він вдень допомагає робітникам возить матеріали і т.д то теж не має сили ввечері кудись їхати. Бачились тільки на вихідних,хоч я просила бачитись і в будні. Сьогодні були в гостях у друга, а той типу "ой чого ти такий сьогодні злий. Певно чогось у вас давно не було(ну десь 2 тижні) І типу почалсь. що треба регулятно і т.д" Я не люблю таких розмов в компанії, то ж моє, чого це обговорювати. І потім він до вечора на мене майже не реагував, хоч я намагалась як могла поцілувати, щось гарне сказати і т.д Ввечері попросила не ображатись, що наше то наше і т.д І тут прорвало дамбу...він мені заявив, що типу невідомо чи мене захоче через пів року коли ми переїдемо в наш дім, що він мене вже не хоче, що в нього на мене..вибачти скоро вставати не буде, що я його не цікавлю як дівчина. Я вважаю,що якщо ти любиш людину то вона тебе повністю цікавить і т.д І тут він мені говорить, що йому не хочеться мене ні цілувати, ні обнімати, ні гуляти зі мною як з дівчиною. Що він мене не цікавить, бо я не лізу до нього, значить він мене не цікавить. Для мене немає поняття цікавть як чоловік чи любиш. Для мене то 2 в 1, якщо б я його не любила і він не цікавив мене, як чоловік, як б вибачте на слові ніколи б з ним не спала, я б з ним не було взагалі. А він мені тут таке видає! Так, я дійсно соромлюся, мені важко першій приставати, але це не означає що я не хочу і т.д Потім говорить він мені. що незнає чи є сенс нам одружуватись, якщо я його й далі не цікавитиму як дівчина, якщо я взагалі зовсім перестану його цікавити в тому плані і т.д Я кажу. що тоді ти мене взагалі не любиш і я тобі не потрібна, так і признайся. А він каже, типу ні просто ти мене перестаєш цікавити як дівчина. Ми можемо одружитись, але мені тоді доведеься заводити коханку чи що. Я не розумію, як може казати так людина, як що любить, просто любить. Мені так боляче, що здаєься що зараз всередині все розірветься. Я думала, що мене люблять, що я потрібна, що хочуть мене бачити. я вважала людину як хлопця, як чоловіка, як брата, як тата, як все на світі для мене. І тут він мені ще каже, що "Але я ж не кажу тобі, що ми розходимось!". Що мені робити я просто не представляю! Таке враження, що мені заживо ріжуть серце... коли з бухти барахти на тебе от таке падає. Що тепер думати, чи людина дійсно може мене любити і казати такі речі? Та я останнім часом почала бути трохи придирливою, можливо істеричною. бо привертала увагу. Я так люблю його, я просто не представляю біля себе нікого, я не можу пережити таких слів. Що мені робити?
Леди Г
• 13 декабря 2014
Ответ дляНа границе
Не поняла.Купили квартиру,а свадьба ещё даже и не в планах?
А на кого оформлена квартира?
Похоже,вас уже сливают...
А на кого оформлена квартира?
Похоже,вас уже сливают...
квартира на нього...більшу частину грошей давав він, я допомагала йому в нього на роботі, і продалала його речі з колишнього бізнесу тут на кідстафі. Звичайно я не вклала й половини, але 100тис. гривень тосно...для мене це багато...
Нашли в капусте• 13 декабря 2014
Автор! очень тяжелый текст, на эмоциях(((( очень тяжело понять(((( а в конце, я вообще не поняла((((
но скорее всего...он ’приметил’ другую...
Доктор Варвар• 13 декабря 2014
я осилила)))
короче, Автор, он вас больше не любит и не хочет,
вы ему удобны, он знает вас и тд, тоесть ему с вами комфортно видимо, тоесть беспроблемно, раз говорит что жениться вроде и не против, но как женщина и любимая вы ему не нужны...
это называется поматросил и бросил..
мой вам совет, не общайтесь с ним, не отвечайте на звонки и не ищите встречи,
если будет караулить вас - избегайте и тд,
а через меся, два, три, он приползет к вам,
будет говорить, что только вы ему и нужны, и это действительно будет так, он осознает что теряет,
ему нужно время - дайте ему его, да и вам, вдруг нормальный мужчины за поворотом вас ждет))
Удачи, жизнь непредсказуема))
это называется поматросил и бросил..
Удачи, жизнь непредсказуема))
Мания-Величия• 13 декабря 2014
Ответ дляНагажу и сбегу
та ну, я с мужем 8,5 лет встречалась
Есть такой тип мужчин-интимофоб называется-так их оочень долго жениться не заставишь))) А те. кто нормальные-делают предложение женщине тогда когда понимают что любят и хотят детей от любимой женщины и быть рядом несмотря на все препятствия.))
Запыхалась• 13 декабря 2014
автор, он вас конкретно отшивает, выбросите его из головы. это не ваш человек - дальше будет только хуже.
Айболитная• 13 декабря 2014
Начинайте жить заново. Как это не больно, но он вас не любит :( На данном этапе ему удобно, чтоб вы ему помогали финансово делать ремонт. Но как только ремонт закончится, то и ваши отношения закончатся. Гад он... Как можно сказать невесте, что будет заводить любовницу?!
А нет секса? Ну можно же и зимой в машине? Можно и номер в отеле снять на ночь. Только он мужчина и это его забота найти 300 грн и пригласить вас, а не валить с больной головы на здоровую
Ответ дляLilusa1
не выясняйте ничего, не ищите в себе изьяны, Вы просто себя не долюбили растворились в другом человеке, а мужчины такое не любят, им охота нужна... Сама через такое проходила...крепитесь
да подлец он, и есть нормальные мужчины, причем тут охота, просто нарвались на бабника вот и все
Нашли в капусте• 13 декабря 2014
Ответ дляLilusa1
вот это 100%
никогда не стоит отдаваться мужчине 100%
Подумывающая• 13 декабря 2014
Автор, ну это все ладно, а квартиру то кто покупал? Он или вы вместе? А как вы ее делить будете?
Леди Г
• 13 декабря 2014
Ответ дляЛапка
вы внешне не изменились с момента знакомства, извините, вес лишний не набрали? чем вы можете не привлекать его?
ні, я маленька, худенька, ніколи не поправляюсь, хоч їм як слон..завжди доглядаю за собою..гарно одягаюсь( 2га професія стиліст..працюю навіть стилістому у дорогих магазинах, у журналах)
Дедуськина бабуська• 13 декабря 2014
Ну хоть правду сказал в лицо. Может не всю конечно, но сказал.
Подумывающая• 13 декабря 2014
А він каже, типу ні просто ти мене перестаєш цікавити як дівчина. Ми можемо одружитись, але мені тоді доведеься заводити коханку чи що.
я б его послала далеко и навсегда, ну и олень.
На границе• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
Мне очень жаль,вас просто использовали...
И продолжают использовать.Похоже,ваш парень подлец.
Мания-Величия• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
С квартирой Вы в пролете.(( Жаль. Но это такой Вам жизненный опыт. Каждый учится на своих ошибках. Нельзя слишком много отдавать мужчине, ох нельзя.... на шею сядет. Вот Ваш и обнаглел.
Леди Г
• 13 декабря 2014
Ответ дляПодумывающая
Секс у нас ясно не регулярний, так як не живемо разом.
ппц 4.5 года вместе, год назад купили квартиру и не живете вместе?
так, рік робимо в квартирі ремонт... все дуже дороге(( що небуть не ставимо... та й будинок новий ще не зданий в експлуатацію
Ждушечка• 13 декабря 2014
Автор засуньте свое ’соромно’ подальше и будьте настоящей желанной женщиной для мужчины, ну если вы его любите как мужчину, а не как папу и друга. А из вашего рассказа я поняла, что живете вы с мамой и отца у вас нет, поэтому в мужиках вы в первую очередь видите старшего товарища, друга, но никак не как мужчину для создания семьи, а семья это не только быт, но и разнообразная сексуальная жизнь.
Айболитная• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
Навіщо вам ця халепа???
Потім будете теж страждати, воювати за своє кохання, але може краще відразу взяти паузу та поміркувати зайвий раз?
Дедуськина бабуська• 13 декабря 2014
Ответ дляПодумывающая
А так у другой нет статуса ’коханки’, потому что не женат...
Люблю порядок• 13 декабря 2014
я извиняюсь, Автор, но Вы слишком нудно-идельно-правильная....
драйва ему не хватает...
а Ваши 100 тыс грн, по ходу тю-тю....
драйва ему не хватает...
а Ваши 100 тыс грн, по ходу тю-тю....
Кубик Рубика• 13 декабря 2014
Те кто текст не осилил- вы кроме советчицы что-то в жизни читали? Книги например?
Автрр- низзя быть для него всем. Включайте стерву. Вечно заглядывающая в глаза барышня мало кого интересует. СкууууШно.
Леди Г
• 13 декабря 2014
Ответ дляorel9
автор,а предложение он вам сделал?
як вам сказати.. купив срібне колечко..подарував просто так..сказав, ’я не вмію говорити різних промов. Ти ж так знаєш,що ми одружимось’..весною подарую плану золоте...зараз ремонт. грошей нема
Герцогиня• 13 декабря 2014
Ответ дляКудряшка Сью
Кто все осилил, расскажите, плиз, о чем там вкратце

Зам Ам• 13 декабря 2014
миленький автор, как и многие тут девченки- я подумала что он изменяет вам!
скорее всего так оно и есть! НО теперь он не знает КАК вам это сказать-раз,
то что вы были вместе почти 5 лет-два,
вы вложили свои деньги в его имущество-три...
на вашем месте я бы начала хитрить...
то что вы были вместе почти 5 лет-два,
на вашем месте я бы начала хитрить...
Автор успокойтесь сначала. Почти все проходили через отношения когда думали что без него я не смогу жить и хочу быть только с ним. Похоже это у Вас первая любовь, поверьте пройдет какое то время и вам будет плевать на него.
Вот больше интересует вопрос кто и как покупал квартиру. Если квартиру покупали вы оба, то на кого она оформлена. Если он сам покупал квартиру то почему вы помогаете ему сейчас деньгами. Извините но при отношениях в 4,5 года можна наладить сексуальные отношения независимо от поры року, было бы желание у двоих. Он ведь где то живет и вы ведь тоже где то живете.
Похоже ваши отношения себя изжили и парень просто не знает как лучше расстаться.
Но респект вашему парню который уже сейчас признался что он не против жениться но заведет если что любовницу. А то многие верят в то что они единственные, а потом плачут на советчице.