Леди Г• 13 декабря 2014
Дівчатка, допоможіть! Серце розривається, аж все болить. Я не знаю що робити!!!
От сиджу мене аж трясе, ридаю. не знаю. що робити((( Просто здається ніби весь мій світ провалився кудись в глибоку прірву. І що робити я не знаю! Я така ситуація! Зустрічаємось з хлопцем вже 4,5 роки. До того нізким серйозних стосунків не мала, так з 2-3-ма гуляла чай-квіти-цукерки, і зовсім нічого серйозного(поцілунок і все). Коли зявився мій теперішній, який почав за мною так заглядати(познайомились на роботі...він був друг мого шефа...а тут почав часто ходити і якось запрошувати на кафу). Я не погоджувалась деякий час, бо от буває так, як тільки його побачила, то для мене була все, я зрозуміла, якщо я з ним піду хоч раз на каву і це не продовжиться, то я просто здурію. Якось зразу відчула, що то моя людина, і або на все життя, або й варто й починати, щоб потім не було дуже боляче. От так з тої першої чашки кави ми понині разом. За чотири роки ми жодного разу не розходились, ні, звичайно сварились, сперечались, але ніколи не було плану: "Все розходимось!" і навіть не було такого, щоб на тиждень не говорити чи навіть на один день. Всі друзі знайомі, робичі вважали нас ідеальною парою, що от всі такі вже сто раз порозходились, а по нас видно. що то не на рік і не на два. Я вам просто не можу передати, як я його люблю. Я все на світі віддам за нього! Навіть, якщо всі б від нього відвернулись, я б була за нього і відбивала атаки собою. Рік тому купили квартиру, робимо ремонт. Я стараюсь працюю на 2х роботах ще й + продаю на кідстафі. щоб допомогти йому з ремонтом і щоб не було такого, там просити гроші чи ще. До такого я не звикла, з 15 років вчуся і працюю сама на себе, ще й допомагаю мамі. Все в нас гараз, але з одним були ну я не скажу, що проблеми, для мене це не проблеми, я люблю його і хочу але по своєму. Секс у нас ясно не регулярний, так як не живемо разом. Якщо літо( то ви розумієте. що може бути частіше. То поїхали на природу то в карпати то в машині і т.д) а от зима, то ясно не виходить так часто. Коли ще не було робітників на квартирі, то могли там)) Але останнім часом, так десь пів року я помітила,що він вже не цілує мене, не обіймає, не хоче так часто бачитись зсилаючись на те. що я після роботи маю відпочивати. Я теж думала, ну в нас ремонт, він вдень допомагає робітникам возить матеріали і т.д то теж не має сили ввечері кудись їхати. Бачились тільки на вихідних,хоч я просила бачитись і в будні. Сьогодні були в гостях у друга, а той типу "ой чого ти такий сьогодні злий. Певно чогось у вас давно не було(ну десь 2 тижні) І типу почалсь. що треба регулятно і т.д" Я не люблю таких розмов в компанії, то ж моє, чого це обговорювати. І потім він до вечора на мене майже не реагував, хоч я намагалась як могла поцілувати, щось гарне сказати і т.д Ввечері попросила не ображатись, що наше то наше і т.д І тут прорвало дамбу...він мені заявив, що типу невідомо чи мене захоче через пів року коли ми переїдемо в наш дім, що він мене вже не хоче, що в нього на мене..вибачти скоро вставати не буде, що я його не цікавлю як дівчина. Я вважаю,що якщо ти любиш людину то вона тебе повністю цікавить і т.д І тут він мені говорить, що йому не хочеться мене ні цілувати, ні обнімати, ні гуляти зі мною як з дівчиною. Що він мене не цікавить, бо я не лізу до нього, значить він мене не цікавить. Для мене немає поняття цікавть як чоловік чи любиш. Для мене то 2 в 1, якщо б я його не любила і він не цікавив мене, як чоловік, як б вибачте на слові ніколи б з ним не спала, я б з ним не було взагалі. А він мені тут таке видає! Так, я дійсно соромлюся, мені важко першій приставати, але це не означає що я не хочу і т.д Потім говорить він мені. що незнає чи є сенс нам одружуватись, якщо я його й далі не цікавитиму як дівчина, якщо я взагалі зовсім перестану його цікавити в тому плані і т.д Я кажу. що тоді ти мене взагалі не любиш і я тобі не потрібна, так і признайся. А він каже, типу ні просто ти мене перестаєш цікавити як дівчина. Ми можемо одружитись, але мені тоді доведеься заводити коханку чи що. Я не розумію, як може казати так людина, як що любить, просто любить. Мені так боляче, що здаєься що зараз всередині все розірветься. Я думала, що мене люблять, що я потрібна, що хочуть мене бачити. я вважала людину як хлопця, як чоловіка, як брата, як тата, як все на світі для мене. І тут він мені ще каже, що "Але я ж не кажу тобі, що ми розходимось!". Що мені робити я просто не представляю! Таке враження, що мені заживо ріжуть серце... коли з бухти барахти на тебе от таке падає. Що тепер думати, чи людина дійсно може мене любити і казати такі речі? Та я останнім часом почала бути трохи придирливою, можливо істеричною. бо привертала увагу. Я так люблю його, я просто не представляю біля себе нікого, я не можу пережити таких слів. Що мені робити?
Лыжи со вспышкой• 13 декабря 2014
просто знайте Вы не одна, многие через такое проходили. Соберитесь и Вы сможете. Года через 2 встретите другого кто вас будет ценить и будете только вспоминать эту историю.
Ненька наша• 13 декабря 2014
Ответ дляКубик Рубика
Те кто текст не осилил- вы кроме советчицы что-то в жизни читали? Книги например?
Автрр- низзя быть для него всем. Включайте стерву. Вечно заглядывающая в глаза барышня мало кого интересует. СкууууШно.
Да, читаем)
Но Это реально тяжело читать и мне кажется даже текст характеризует автора Как можно вот так ровно,без абзацов-выделений-капслока написать ? Когда сердце разрывается?
Автор,вибачте,я не хочу Вас образити .
Амели на мели• 13 декабря 2014
По Вашим словам поняла что Вы порядочная и скромная девушка. Ему может не хватать инициативы в сексе от Вас вот и выплеснул на Вас свои внутренние обиды. Вам нужно поговорить спокойно. Разойтись не проблема,всегда успеете. А вот над отношениями всегда нужно работать.
Жена брата Админа• 13 декабря 2014
Скажите пусть отдаёт 100 тыс. грн и валит на все 4 стороны
Если вы такая вся классная как описали, то мужики табунами к вам должны ходить
Леди Г
• 13 декабря 2014
Ответ дляromic
что-то он темнит, скорее всего кто-то появился, но просто разорвать отношения пока не может, а может быть и может?
не підозрювала в цьому...так як не було жодного натяку..та й говоримо по 100 раз на день..він завжди вдома якщо не на ремонта. а робота в нього тільки зранку. вдома мама яка мене добре знає і ніби любить..і бабця старенька. тож до дому точно нікого не приводить, і ночує вдома.
Лентяйка_и_Разгильдяйка• 13 декабря 2014
Съела тарелочку ’шубы’, пока читала. Сестра с мужем живут в квартире уже 3-й год, в которой они по тихоньку, своими силами делают ремонт! Стены выбиты, плитка в ванной выбита, мебели в квартире нет, обоев нет, пол до основания- сдирали старый паркет.. Спят на полу на матраце.. я не понимаю, на что вы с ним рассчитывали, когда ремонт начинали...??? Вы изначально неправильную тактику выбрали
Кубик Рубика• 13 декабря 2014
Ответ дляНенька наша
Да, читаем)
Автор,вибачте,я не хочу Вас образити .
Там когда про секс на квартире- смайлы были)
Му ма му ма му• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
квартира на нього...більшу частину грошей давав він, я допомагала йому в нього на роботі, і продалала його речі з колишнього бізнесу тут на кідстафі. Звичайно я не вклала й половини, але 100тис. гривень тосно...для мене це багато...
Я так и подумала, когда прочитала весь Ваш пост. Еще сразу пришла мысль, что он нашел другую. Делайте выводы-скорее всего есть любовница, квартира его, раздражение от встреч с Вами...Для Вас это не к добру
Зам Ам• 13 декабря 2014
девочки-это все понятно отношения, приелись..нового всплеска эмоций не хватает, НО по ходу парниша хочет кинуть автора на 100 000 грн
Добрый Жук• 13 декабря 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
Не смогла осилить весь текст...
та да, хоть укр мова и друга чи третя за мелодійністтю, но все же не в этом случае...
Ответ дляЛеди Г
почему себя так ведет тогда?
4есотка• 13 декабря 2014
Вам можуть давати поради різні, але Вам складно буде з ним розлучитись, т.я. пишите, що любите. А в нього, явно, є інша. А з Вами йому зручно. Він же відчуває, що любите. Це його тішить. Можливо, і сімя може бути у Вас з ним. Є багато таких сімей, де хтось терпить зради з різних причин. Хтось через те, що вважає, краще так з ним, аніж без нього. Хтось через дітей, яким необхідні і батько, і мати поряд. А комусь, взагалі, до лампочки зради. Можливо мають свою користь від шлюбу. Вирішувати Вам, бути з ним чи ні. Ви маєте для себе зважити всі ЗА і ПРОТИ і зробити висновки.
Солнечный зайчик• 13 декабря 2014
Ответ дляНе куру
он уже незнает как от Вас отделаться, автор. 4,5 года-как для меня-это уже слишком для встречаний. Если мужчина хотел бы быть с Вами-то были бы Вы уже женаты. Любовь прошла у него. Забывайте его и начинайте новую жизнь и новые отношения. И кстати мой Вам совет-пошлите его на х... первая.
мы с мужем до свадьбы 7,5 лет встречались и уже 5,5 в браке и до сих пор ’любовь-морковь’)))
Зам Ам• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
так может он с вами сейчас в машине сексом не занимается, а нашлась такая, которая ЗАНИМАЕТСЯ в машине...несмотря на погодные условия...
Яйцеголовая• 13 декабря 2014
Ппц,как можно вложить деньги туда,что Вам не пренадлежит? Держитесь, бывают твари,их просто надо фильтровать
Начальник Анонимов• 13 декабря 2014
Закидайте меня тапками со своей ванилью, любовь-морковь и прочие премудрости.
автор, мужчинам нужен секс и кто это понял, тот построил счастливую семью.
Мания-Величия• 13 декабря 2014
Ответ дляСолнечный зайчик
я уже выше обьясняла)) Нормальные-’среднестатистические’ мужчины так долго не встречаются. )))
Лиса Патрикевна• 13 декабря 2014
Уйти первой...так легче будет. Поверьте, лучше самой уйти с гордо поднятой головой и не позволять вытирать об себя ноги.
Вся боль рано или поздно пройдёт, будут новые отношения.Скорее всего он Вам изменил, раз перестали интересовать его. А об нём забудете как только появятся новые отношения.
4есотка• 13 декабря 2014
Ответ для40каградусная
Вашего парня случайно не Димой зовут? И с какого Вы города?
Невже Діми всі такі? Знаю я одного. ... Звісно, автор не про иого пише, але знайомий порядочне...
Не любовница• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
як вам сказати.. купив срібне колечко..подарував просто так..сказав, ’я не вмію говорити різних промов. Ти ж так знаєш,що ми одружимось’..весною подарую плану золоте...зараз ремонт. грошей нема
Ой мрааааак .... Вы ему на квартиру 100 тысяч ,а он вам серебряное колечко ...
У меня была такая любовь когда то . Мы расстались и сейчас я думаю ,что к лучшему . Нельзя так растворяться в человеке - не оценит и не поймёт . желаю вам найти себя и встретить достойного человека
Просто Мария• 13 декабря 2014
Ответ дляЗам Ам
и найти следующую. Денег нет,а ремонт нужно доделать.
Ответ дляЛентяйка_и_Разгильдяйка
Я то же шубы хочууууу
Мания-Величия• 13 декабря 2014
Ответ дляЗам Ам
100%. А вообще-какая проблема заняться сексом в машине, автор? Я вообще не понимаю-что Вам мешало заниматься сексом??????????Зима??????????? Ну можно же снять в конце концов квартиру на пару часов!!!!!!! Да и машина!!! Да и вообще-где угодно-было бы желание!!!!!!! Похоже у Вас его небыло((
подруга Чака Нориса.• 13 декабря 2014
мое мнение, и хочет кинуть Вас на ’квартиру’, Ваших там ведь 100тис., вряд ли он Вам их отдаст
Тут надолго• 13 декабря 2014
Скажите пожалуйста какой у вас сейчас вес и как выглядите???Возможно поправились или просто перестали за собой ухаживать.У меня такое с мужем моих было.
Самохвалова• 13 декабря 2014
Автор, больше легкости, легкомысленности что-ли, заинтригуйте его своим поведением. Не скандальте, не выясняйте отношения, будьте с ним в хорошем настроении, с загадочной улыбкой. пропадите на некоторое время, займитесь своим любимым делом, дайте ему ощущение свободы и возможность оценить жизнь без вас. Увидите, сам проявит инициативу. А вы поломайтесь для приличия)) Без обид, но вы слишком контролируете каждое слово и движение любимого, а общей картины не видите. Станьте сторонним наблюдателем ваших отношений.