Леди Г• 13 декабря 2014

Дівчатка, допоможіть! Серце розривається, аж все болить. Я не знаю що робити!!!

От сиджу мене аж трясе, ридаю. не знаю. що робити((( Просто здається ніби весь мій світ провалився кудись в глибоку прірву. І що робити я не знаю! Я така ситуація! Зустрічаємось з хлопцем вже 4,5 роки. До того нізким серйозних стосунків не мала, так з 2-3-ма гуляла чай-квіти-цукерки, і зовсім нічого серйозного(поцілунок і все). Коли зявився мій теперішній, який почав за мною так заглядати(познайомились на роботі...він був друг мого шефа...а тут почав часто ходити і якось запрошувати на кафу). Я не погоджувалась деякий час, бо от буває так, як тільки його побачила, то для мене була все, я зрозуміла, якщо я з ним піду хоч раз на каву і це не продовжиться, то я просто здурію. Якось зразу відчула, що то моя людина, і або на все життя, або й варто й починати, щоб потім не було дуже боляче. От так з тої першої чашки кави ми понині разом. За чотири роки ми жодного разу не розходились, ні, звичайно сварились, сперечались, але ніколи не було плану: "Все розходимось!" і навіть не було такого, щоб на тиждень не говорити чи навіть на один день. Всі друзі знайомі, робичі вважали нас ідеальною парою, що от всі такі вже сто раз порозходились, а по нас видно. що то не на рік і не на два. Я вам просто не можу передати, як я його люблю. Я все на світі віддам за нього! Навіть, якщо всі б від нього відвернулись, я б була за нього і відбивала атаки собою. Рік тому купили квартиру, робимо ремонт. Я стараюсь працюю на 2х роботах ще й + продаю на кідстафі. щоб допомогти йому з ремонтом і щоб не було такого, там просити гроші чи ще. До такого я не звикла, з 15 років вчуся і працюю сама на себе, ще й допомагаю мамі. Все в нас гараз, але з одним були ну я не скажу, що проблеми, для мене це не проблеми, я люблю його і хочу але по своєму. Секс у нас ясно не регулярний, так як не живемо разом. Якщо літо( то ви розумієте. що може бути частіше. То поїхали на природу то в карпати то в машині і т.д) а от зима, то ясно не виходить так часто. Коли ще не було робітників на квартирі, то могли там)) Але останнім часом, так десь пів року я помітила,що він вже не цілує мене, не обіймає, не хоче так часто бачитись зсилаючись на те. що я після роботи маю відпочивати. Я теж думала, ну в нас ремонт, він вдень допомагає робітникам возить матеріали і т.д то теж не має сили ввечері кудись їхати. Бачились тільки на вихідних,хоч я просила бачитись і в будні. Сьогодні були в гостях у друга, а той типу "ой чого ти такий сьогодні злий. Певно чогось у вас давно не було(ну десь 2 тижні) І типу почалсь. що треба регулятно і т.д" Я не люблю таких розмов в компанії, то ж моє, чого це обговорювати. І потім він до вечора на мене майже не реагував, хоч я намагалась як могла поцілувати, щось гарне сказати і т.д Ввечері попросила не ображатись, що наше то наше і т.д І тут прорвало дамбу...він мені заявив, що типу невідомо чи мене захоче через пів року коли ми переїдемо в наш дім, що він мене вже не хоче, що в нього на мене..вибачти скоро вставати не буде, що я його не цікавлю як дівчина. Я вважаю,що якщо ти любиш людину то вона тебе повністю цікавить і т.д І тут він мені говорить, що йому не хочеться мене ні цілувати, ні обнімати, ні гуляти зі мною як з дівчиною. Що він мене не цікавить, бо я не лізу до нього, значить він мене не цікавить. Для мене немає поняття цікавть як чоловік чи любиш. Для мене то 2 в 1, якщо б я його не любила і він не цікавив мене, як чоловік, як б вибачте на слові ніколи б з ним не спала, я б з ним не було взагалі. А він мені тут таке видає! Так, я дійсно соромлюся, мені важко першій приставати, але це не означає що я не хочу і т.д Потім говорить він мені. що незнає чи є сенс нам одружуватись, якщо я його й далі не цікавитиму як дівчина, якщо я взагалі зовсім перестану його цікавити в тому плані і т.д Я кажу. що тоді ти мене взагалі не любиш і я тобі не потрібна, так і признайся. А він каже, типу ні просто ти мене перестаєш цікавити як дівчина. Ми можемо одружитись, але мені тоді доведеься заводити коханку чи що. Я не розумію, як може казати так людина, як що любить, просто любить. Мені так боляче, що здаєься що зараз всередині все розірветься. Я думала, що мене люблять, що я потрібна, що хочуть мене бачити. я вважала людину як хлопця, як чоловіка, як брата, як тата, як все на світі для мене. І тут він мені ще каже, що "Але я ж не кажу тобі, що ми розходимось!". Що мені робити я просто не представляю! Таке враження, що мені заживо ріжуть серце... коли з бухти барахти на тебе от таке падає. Що тепер думати, чи людина дійсно може мене любити і казати такі речі? Та я останнім часом почала бути трохи придирливою, можливо істеричною. бо привертала увагу. Я так люблю його, я просто не представляю біля себе нікого, я не можу пережити таких слів. Що мені робити?
автор Леди Г • 13 декабря 2014
Ответ дляПатриотка
Или он остыл или есть другая и он не модет прямо сказать и придумывпет всякие отмазки, если вы его бросите то увидите как быстро он найдет замену....очень быстро...а может вы ему были нужны для ремонта? Просто было удобно ему так ...
не думаю, він і без того гроші б мав.

бибизяна• 13 декабря 2014
блин, автор вы такая пресная...
Это если человек переполненный эмоциями так пишет...

По теме - приелись ему, - однозначно. Его не устраивает интим с вами, - о чем он и сообщил.
Относительно измены и другой - не уверенна.
marina093• 13 декабря 2014
Ответ дляСолнечный зайчик
приятного вам)
а тортик хомячу
Так ану прикротите есть на ночь,а то вех дразнте
Лентяйка_и_Разгильдяйка• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
Моя ’шуба’ не отдам
Как в анекдоте
Жена: Дорогой, я шубу хочу!!
Муж: Ой, хозяюшка моя, сейчас побегу за бурячком)))
автор Леди Г • 13 декабря 2014
Ответ дляЗам Ам
автор, мы сейчас вам тут насоветуем, но решать то вам что дальше делать с ним...
тут правильно подметили...вы на ремонт выкладываетесь, крутитесь, а он вам серебряное колечко...
а вы уверенны в том, что когда он на квартире типо ремонт делает, там нет кого то кто не против и на грязном пол поваляться???
неа. немає..він тільки завозить і відвозить різні речі потрібні для ремонту...
оксюморон• 13 декабря 2014
Ответ дляПросто Мария
это у вас раз в год ’очень хочется’?!
Не-а...чаще
Я просто о том, что типа места нет это не оправдание...
4,5 года они что только по празникам летом сексом занимались?
Ладно, если бы ребенок грудной был, но простите, если ты мч не удиляешь время в плане секса он найдет себе ту у которой есть это время!
Поправте, если не права.
Банан-барабан• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
Моя ’шуба’ не отдам
Спокойствие,только спокойствие)Там 1,5тарелки есть.Сейчас поедим и пойдём создавать темы на советчице о том,как нельзя кушать после шести)))
Перловая Кашка• 13 декабря 2014
Ответ дляоксюморон
Ой, бабоньки!
Если очень хочеться, какая разница лето-зима, есть кровать-нет ее, главное желание наше и наших мч!
р.с. отмечала д.р. свое и после ресторана пошли с мч гулять по осеннему парку, валялись в куче листьев - ноябрь, -5, я и он и ни кого! Месяц прошел, но по сей день с мурашками по коже вспоминает и ждем следующей осени!
ааааа,видели,видели вас на ютьюбе))))))))
Солнечный зайчик• 13 декабря 2014
Ответ длябибизяна
блин, автор вы такая пресная...

пресная не то слово, автор, прошу прощения, если обидела...
МЧ с вами просто скучно

Солнечный зайчик• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
не, не прекращу, а тортик-то вкусный, мммммм...
marina093• 13 декабря 2014
Ответ дляЛентяйка_и_Разгильдяйка
Как в анекдоте
Жена: Дорогой, я шубу хочу!!
Так нагнали апетит пошла на кухню
marina093• 13 декабря 2014
Ответ дляСолнечный зайчик
Шубой меня уже угостили можно и сладеньким полакомиться,а тортик какой?
Zадавака• 13 декабря 2014
Автор, вы много на себя берете. Это ошибка-пахать как вол. Три работы! Конечно, у вас не остаётся сил быть интереснойинтересной и желжеланной.
Бросьте хотя б одну работу, выспитесь. За свои деньги не обои, а бельё купите. Там, гляди, и особо волновать вас не будет ваш любимый.
marina093• 13 декабря 2014
Ответ дляБанан-барабан
С моим весом можно кушать в любое время суток и сколько хочеться
Солнечный зайчик• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
шоколадный со взбитыми сливками и малинкой, вкусненько
Банан-барабан• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
аналогично)
Перемелица• 13 декабря 2014
Ответ дляБанан-барабан
после шести тарелок салата
оксюморон• 13 декабря 2014
Слушайте, а Вы в шутку попробуйте заявить, что устали и так уже не может дальше продолжаться, эти ремонты-работы, - надо на время растаться. Интересно, что ответит ваш мч?
Аноним_Русалка• 13 декабря 2014
Если бы мой муж такое мне сказал до свадьбы...то и свадьбы никакой бы и не было...Тут же все ясно и понятно,он вас не любит...Вы ему не интересны как женщина....мой Вам совет...разорвите отношения...пока у Вас нет общих детей....Удачи..берегите себя..и никогда не думайте ,что Вы какая то не такая...все что не делается к лучшему...Значит не судьба...Вот увидите..через время появится человек...который Вас полюбит по-настоящему и будет Вам счастье....(в браке 20 лет,вышла по любви..но много за время брака испытала,2 сына,причем второго родила с разницей 14 лет)...

Ответ дляЛеди Г
як вам сказати.. купив срібне колечко..подарував просто так..сказав, ’я не вмію говорити різних промов. Ти ж так знаєш,що ми одружимось’..весною подарую плану золоте...зараз ремонт. грошей нема
аффтор! вы так и не ответили почему гражданским браком жить не начали? у меня подружка в инст-те переехала в 21 год к парню жить в 2-х комнатную квартиру, где во второй комнате жили ЕГО родители...
marina093• 13 декабря 2014
Ответ дляСолнечный зайчик
Мне кусочек оставте сейчас буду,пока чаек сделайте с лимоном
Лама_мама• 13 декабря 2014
Ответ дляАнонимба
почитала по диагонали и вроде она ему не дает, а он сказал, что тогда нафиг мне на тебе жениться
блииин.а я поняла что она вроде бы и целует его и то да се,а он не хочет!
Солнечный зайчик• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
+1, мне по-моему, даже круглосуточно можно есть)))
miraelf• 13 декабря 2014
он не со Львова? там у многих мужиков такие сраные характеры, эгоизм и корона на голове. все никак цену себе не сложат( мамы-бабушки в Италии или Германии, им все на блюде со школьных лет... вот и растут долбунами) знаем - бывали) проходила, но быстро ноги унесла) автор, успокойтесь и отчаливайте) нечего там ловить и унижаться. это первые звонки- дальше будет хуже!
Солнечный зайчик• 13 декабря 2014
Ответ дляmarina093
тут еще пол тортика, так что жду вас)
Танцепесенная• 13 декабря 2014
Ответ дляЛеди Г
ні, я маленька, худенька, ніколи не поправляюсь, хоч їм як слон..завжди доглядаю за собою..гарно одягаюсь( 2га професія стиліст..працюю навіть стилістому у дорогих магазинах, у журналах)
а попробуйте занятся стрип-пластикой, а его пригласите на занятие...
КлараЦеткин• 13 декабря 2014
Попробуйте пожить для себя любимой.Измените прическу,начните ухаживать за собой,купите красивое белье...и т.д.Мужчины не любят однообразие.Он привык к Вам.И не вешайтесь на него,он того не стоит.Ему это еще бумерангом обойдется.
Языката Хвеська• 13 декабря 2014
Автор,была в похожей ситуации-2года идеальных отношений, без ссор и обид,я его любила,он тоже вроде как души нечаял,знакомы родители,шли разговоры о свадьбе, и тут ни с того ни с сего пришёл вечером и сказал что разлюбил,но расставаться не хочет,может дать мне шанс опять влюбить его в себя.... Короче я от шанса отказалась и послала его далеко,в душе творилось такое,готова была ползти за ним,но виду не подала,потом ещё 3месяца встречались время от времени ради секса, но все как в тумане, а потом я выгнала его сразу как он пришёл и говорил что дурак..Жалела,но гордость не давала простить. Я уже 7лет замужем,есть дочь,а он недавно женился, по залету..он со мной даже не здоровается,хотя не я его обидела.А я иногда о нем вспоминаю,часто снится и в душе понимаю что не отпустила.
Кинг-Конгша• 13 декабря 2014
он спит с другой 100% проходили подобное(((
автор Леди Г • 13 декабря 2014
Ответ дляСолнечный зайчик
МЧ с вами просто скучно
я не думаю...я завжди ходжу на різні вечірки. концерти. презентації...він таке не любить..рідко коли може піти на якийсь концерт. Не любить якщо дуже багато людей. Я завжди з чогось жартую. сміюсь, можу з нього жартувати, можу і істерику закотити...я завжи активніша за нього ьула у плані активного і не нудного проведення часу