Аноним• 26 июня 2012
Давайте делиться хорошими местами для отдыха
Есть хороший санаторий в Полтавской области с. Велика Багачка.Санаторий "Псел".Источник минеральной воды,(ничем не хуже миргорода) все процедурыванны масаж и т.д, Сосновый лес и речка псел с песчаным пяжем, людей не много.
koshlanskaya• 26 июня 2012
Третий год отдыхаю в с. Сатанив Хмельницкой обл,заповедная зона ,вода аналогичная Трусковецкой только лучше в 100раз.Санаторий Збруч.
Аноним
• 26 июня 2012
Да хочу добавить санаторий Псел находится 250 км от Киева. По трассе киев -харьков, если на машине очень удобно.
Аноним
• 26 июня 2012
Ссылка на санаторий ’Збруч’ хмельницкой области http://www.zbrytch.km.ua/cure.html" target="_blank" >
http://sataniv.com/tovtru.html" target="_blank" >
Аноним
• 26 июня 2012
Санаторій ’Райдуга’ Хмельницкая область г.Волочиськ http://raduga.volochisk.info/index.php" target="_blank" >
Аноним
• 29 сентября 2012
Спеціалізація
Сучасна лікувальна база санаторію ’Гірська Тиса’, в поєднанні з унікальною мінеральною водою, неповторними кліматичними і природними умовами, дозволяє ефективно проводити лікування захворювань (порушень) опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи:
Артрозо-артрити, артрозопатіі різної етіології у т.ч. ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, подагра в ст. ремісії;
Остеохондроз хребта, у т.ч. ускладнений грижами, протрузіями, спондилоартрозом, спондилолістезом та ін;
Хвороба Бехтерева;
Сколіоз, сколіотична постава;
Гіпертиреоз (підвищеної функції щитовидної залози)
Гіпоацидні гастрити;
Псоріаз;
Хронічні запальні гінекологічні захворювання;
Хвороби опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, вегето-судинні розлади у т.ч. внаслідок радіоактивного впливу;
Наслідки травм суглобів та хребта;