Не жена• 16 декабря 2014
Эфирные масла на aromasoap.
Кто покупал эфирные масла на сайте aromasoap.com.ua (Киев)? Как качество продукции? Возможно, посоветуете другой сайт? Спасибо за ответы.
OksanaVolodimirivna• 11 января 2015
Ці масла не натуральні. Я особисто користуюсь Вівасан (Швейцарія) (орієнтовна ціна за 10 мл від 180 до 350 грн). Їх рекомендовано вживати навіть всередину, але дуже акуратно. Запах божественний. Тут на форумі прочитала багато відгуків позитивних про арома-зон Франція. Мабуть спробую для порівняння, тільки невідомо чи можна їх використовувати всередину, як біодобавку. Вівасанівськими маслами можна лікувати безліч недуг. Правда в Вівасан треба зпреєструватись, щоб отримати ціни зі знижками, або знайти людину, яка продає зі знижкою