Аноним• 18 февраля 2013

Чи переходить користування більшою кімнатою новим співвласникам спільного частков

Допоможіть будь ласка.Двокімнатна квартира була у спільній частковій власності між братом і сестрою.Домовлялися довго.Вірішили продавати.Коли прийшла повістка в суд,про право користування.Сестрі присудили користуватися більшою (значно) кімнатою і балконом.Долги за тепломережу за 4 роки виросли до 12 тисяч.стало відомо ,що вона продала свою частку під виглядом договором даровизни не погасивши борги.Рахунки всы були на неъ.В квартиры ныхто не жив.Нові власники не показують договір та розпоряджаються квартирою на власний розсуд.дДоводячи до відома ,що тепер борги всі мої та вони користуються великою кімнатою та балконом.В судовому рішені було сказано,що сестрі  та її дітям буде виділено більша кімната та балкон,мені менша.Чи розповсюджується ця судова постанова на новіх впівласників?Всі меблі в квартирі врни скинули в мою маленьку кімнату,проживати там з дітьми та дружиною не можливо.зіпсували замок.Своїх  дітей сестра виписала без опікунської ради.Я там не приписаний.Підскажіть як я маю перешкодити цієї несправедливості та діям.Чи є це законим.Чи переходить користувааня надане судом іншому співласнику після даровизни частки?Що робити????????Обходив вже 6 адвокатів,ніхто чіткої відповіді не надає .Тільки на вас надія ,допоможіть!!!
Аноним• 18 февраля 2013
на этот вопрос здесь Вам вряд ли дадут ответ, попробуйте его задать на разных адвокатских и юридических форумах

smail75• 18 февраля 2013
Нет, если решение суда было о прядке пользования между вами и сестрой. Нужно заново вам подавать в суд и устанавливать новый порядок пользования. При этом, если доли в квартире равны, то в случае, если один собственник получает в пользование большую часть, а другой меньшую, тот у кого меньше имеет право требовать либо возмещения стоимоти пользования его долей, либо может просить суд об изменении соотношения долей в собственности с выплатой ему компенсации за часть, которой он лишен возможности пользоваться. Ответ
Аноним• 18 февраля 2013
Тут можно еще поднять о том вопрос, а правомерно ли продала свою часть сестра посторонним людям. В первую очередь она должна была Вам предложить выкуп. Но уже ничего не попишешь, часть никто не вернет.
автор Аноним • 18 февраля 2013
Ответ дляsmail75
Спасибо большое вам .Что подсказали и откликнулись.
автор Аноним • 18 февраля 2013
Ответ дляАноним
Спасибо большое.Будем пробывать признать неправемерность договора