Настало время обновить ванную, не знаю какой метод выбрать: Акрилловый вкладыш или же наливную ванную. Кто сталкивался или же знает хороших мастеров, подскажите, пожалуйста.
Inna Medvetska• 18 февраля 2013
наливна ванна це дуже брудно, шумно і довго. не користуватися ванно потрібно як мін. днів 5 щоб був нормальний ефект (це вам з досвіду кажу). якщо у вас маленькі діти, то це не дуже хороший варіант, бо якщо дитина щось вилиє кольорове в ванну, то відмити буде важко, бо порошком типу комет або щось таке мити не можна, тільки пастою або кремом.
акрил набагато краще, але мінус - це ціна.