Пирожкиня• 19 декабря 2014
Термін 33-35. не перетравлюється їжа,із-за цього весь час стає погано
У кого так було.я так розумію,що напевно достатньо передавлений чи підтиснутий шлунок.Їм мало,але й це все стоїть, потім стає погано мало не до обмороку.Лише два пальці трохи відновлюють процес.Замучилась уже і поляна квасова уже не спасає(((
Вареный лук• 19 декабря 2014
не должно так быть. у меня изжога сильная была, но это у вас уже что-то слишком. лучше с врачом проконсультируйтесь
Повелительница лампочек• 19 декабря 2014
В жидком виде пищу пробуйте. Не ешьте после 21:00, и после еды не принимайте горизонтальное положение.
Пирожкиня
• 19 декабря 2014
креон читала,що нема досліджень на рахунок вагітних. Лікарка мовила що можна,не сильно хочу дитину травити.Бо і так вагітність протікає не ахті((
Hungry Annie• 19 декабря 2014
а що їсте? у мене пройшла важкість та печія, як я перейшна на легку фруктово-молочно-кашеву дієту, спробуйте
Алиса в стране Советчица• 19 декабря 2014
Ответ дляПирожкиня
креон это ферменты, которые помогают переваривать, расщеплять еду. Вредного нет, даже малышам новорожденным назначают.