Хотим поехать во Львов на Рождество. Стоит? Какая интересная программа есть? Фестивали?
Під час Свята «Різдво в Гаю» відбуватимуться театралізовані дійства вертепів, театру тіней «Див», який покаже вертеп у грі тіней та світла, колядуватимуть гурт автентичного співу «ДоСхідСонця» та фольк-гурт «Марвінок».
Протягом двох святкових днів усі охочі зможуть навчитися створювати ляльки-мотанки, дідушки, різдвяні павуки з соломи, відвідати майстер-класи із ковальського мистецтва, скуштувати хліба, випеченого в старовинній печі, почути про давні звичаї святкування Різдва та приготування традиційних різдвяних страв. А для малечі запрацює справжня «Різдвяна школа», де читатимуть добрі казки про маленькі й великі різдвяні дива
Це про Шевченківський Гай