Веснушка• 29 декабря 2014
Что можно вкусного приготовить из маскарпоне КРОМЕ тирамису?
Печенюшка• 29 декабря 2014
О, тут сегодня рецепт пирога давали, аж 2 раза, там маскарпоне присутствовал
Амели на мели• 29 декабря 2014
Ответ дляШелест счастья
шоколадные блинчики с черникой, маскарпоне и клубничным соусом!
а я б все окремо .
шоколадний млинець з маскарпоне
звичайний з полуницею і маскарпоне
звичайний з чорницею та маскарпоне
шоколадний млинець з маскарпоне
звичайний з полуницею і маскарпоне
звичайний з чорницею та маскарпоне
Шелест счастья• 29 декабря 2014
Ответ дляpollyteika
а я б все окремо .
шоколадний млинець з маскарпоне
звичайний з полуницею і маскарпоне
звичайний з чорницею та маскарпоне
шоколадний млинець з маскарпоне
звичайний з полуницею і маскарпоне
звичайний з чорницею та маскарпоне
я ела в ресторане именно так, как описала, очень вкусно!
Амели на мели• 29 декабря 2014
Ответ дляШелест счастья
не сперечаюсь,може комусь і смачно,але я б так не комбінувала і в ресторані б такої страви не замовляла .
Шелест счастья• 29 декабря 2014
Ответ дляpollyteika
автор спросил, что такого вкусного приготовить, я посоветовала...посоветуйте и вы, зачем критикуете мой вкус?
Амели на мели• 29 декабря 2014
Ответ дляШелест счастья
Чому це критикую?
Я порадила в свою чергу інгрідієнти з Вашої страви ,але окремо .
Не ображайтесь будь ласка,якщо виглядало різко.
Шелест счастья• 29 декабря 2014
Ответ дляpollyteika
Чому це критикую?
вы могли ко мне не обращаться, я совета не просила! тем более вы не пробовали то о чем я пишу...
Амели на мели• 29 декабря 2014
Ответ дляШелест счастья
я до вас не зверталась,я вас процитувала і доповнила
зато я їла те що порадила і навіть подаю щодня в своєму закладі
а Ваш варіант на мій погляд перевантажений
але це на мій погляд,на Ваш погляд смачно ,я це приймаю ,тут комусь і свлат з сухариків ,копченої ковбаси та майонезу смакота, не бачу проблеми.
Ще раз пробачте .