Нерадистка Кэт• 29 декабря 2014
Чому я в УПЦ,а не УПЦ КП.
Спаситель Христос в Гефисманському саду молився за едність всього людстваі лишив по Собі Церкву- Єдину,Святу,СоборнуІ Апостольську.Ця Єдина Церква по всьму світу має різні адміністративні кордонм,але вонаЄдина в причасті,молитві і любові.Єрусалимська.КонстантинопольськаГрецька,Грузинська ,Руська,Сербська,Болгарська Украінська православні Церкви,які мають своі межі в кордонах держав,але складають одну сім´ю дітей Христових.Свідченням цієі єдності є спільне богослужіння,яке неоднарозово звершували всі Вселенські Патріархи і Мітрополити разом з Предстоятелем Украінськоі Православноі Церкви.І проблема "УПЦ КП" не в співзвучності букв,а в тому,що вся родина Православних Церков світу не звершує спільноі молитви ні з Філаретом( Денисенко),який був позбавлений сану та є невизнаним жодною краіною світу,ні зйого єпископами.Мало того,ПравославніЦеркви Єрусалиму.Сербіі,Болгаріі,Польщі,Греціі та Афон,- весь Православний світ,- невизнають хрещеними,віечаними,та похоронениси тих,над ким це звершилив"УПЦ КП".Чому я в УПЦ? -щоб бутив родинівсього Православя,а не групи политиків,одягненних в церковну одежу.
Божья коровка• 29 декабря 2014
Автор, вот именно, Иисус молился за ЕДИНУЮ церковь, а не за православную, как вы тут описали!
Ответ дляМира всем
готуйтесь! зараз вам понаписують тут!:)
Хай пишуть.Хочу подивитися,чи э люди в яких ще душа чиста.
дамаБезСобачки• 29 декабря 2014
Ответ дляСпитигнева
Нема, окрім Вас. Оце ж Вам там мізки прополіскують... До речі наневисть до інаковірців Бог не проповідує, а лише Ваш УПЦ МП.
Вот Она Я• 29 декабря 2014
Ответ дляСпитигнева
До косметолога краще сходіть, лице буде чище, у вас...
Да, я блондинка!• 29 декабря 2014
А могу я узнать, кто давал нашим церковным настоятелям, решать какая церковь правильная,а какая нет? Бог един для всех, и у всех религий он один, всего лишь разные ритуалы обращения к нему. Мне лично безразлично в какую церковь зайти, так как я иду не к священнику. а к Богу.
все по ГОСТу!• 29 декабря 2014
Ну, то моліться зі своім МП за свого пастора - гундяя-нєгодяя, до чого тут Філарет
.
ПС по ділам іх ви впізнаєте іх (синів Божих), тому для мене Філарет - патріарх і КП молитовно з Богом і зі своім укр. народом!
. ПС по ділам іх ви впізнаєте іх (синів Божих), тому для мене Філарет - патріарх і КП молитовно з Богом і зі своім укр. народом!
Нерадистка Кэт
• 29 декабря 2014
Ответ дляВот Она Я
все по ГОСТу!• 29 декабря 2014
Ответ длядамаБезСобачки
+мільон!!!
Божья коровка• 29 декабря 2014
Ответ дляНерадистка Кэт
Ненависті нема.Є Православна Церква.
Есть православная, есть католическая, есть протестанская - и все они ХРИСТИАНСКИЕ.
Онанимный пользыватель• 29 декабря 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
он в душе а не в зданиях
Нерадистка Кэт
• 29 декабря 2014
Ответ длявсе по ГОСТу!
.
Читайте Вселенська церква не схвалює,не тільки Руська.
Да, я блондинка!• 29 декабря 2014
Ответ дляОнанимный пользыватель
он в душе а не в зданиях
Согласна, просто есть древние храмы, в которые заходишь и душа радуется.
Железный коготь• 29 декабря 2014
Если бы Филарет отказался от своих амбиций, и сам ушел, в Украине наверняка уже была бы признанная поместная церковь.
дамаБезСобачки• 29 декабря 2014
Ответ дляНерадистка Кэт
Ненависті нема.Є Православна Церква.
УПЦ МП - навіть церквою страшно називати, паплюжить сам інститут церкви. І через форуми лише УПЦ МП намагається останнім часом собі прихожан завойовувати
Нерадистка Кэт
• 29 декабря 2014
Ответ длядамаБезСобачки
Читайте не визнає Вселкнська Церква,нк тільки Руська.
Вот Она Я• 29 декабря 2014
Ответ дляЖелезный коготь
Ага, московского патриархата. Это уже было. Новости про Ровенщину посмотрите, и это только начало...