Баба-царьлебедь• 05 января 2015
хто може подарити фишки Сильпо на посуду? буду дуже вдячна
якщо комусь не потрібні фішки - подаріть, будь ласка. я вам буду дуже-дуже вдячна. пересилку укрпоштою оплачу.
Муроводчица• 05 января 2015
Ответ дляnat.nsp
Автор немного не по теме, а какую форму Вы хотите? Я хочу прямоугольную на 32 вроде см, но их блин нигде нет, я уже устала искать.
да и я не могу найти..только зря фишки собирали
Баба-царьлебедь
• 05 января 2015
Ответ дляnat.nsp
ой посмотрите, пожалуйста, мы по всем магазинам ищем нету. Я хотела себе маме и свекрови на НГ.
була сьогодні в 2-х Сільпо (в нашому городі їх всього 3) ніде немає такої форми
я в шокє була... Консультанти кажуть Ви не перші шукаєте, але після свят мають підвозити ще, такщо пізніше будуть
Баба-царьлебедь
• 05 января 2015
Ответ дляnat.nsp
спасибо большое, они просто самые оптимальные
ага, я тоже побачила що вони класні по розміру, але хочу купити все таки ті казаночки по 100. В нас на маркі касири такі жадні
лишньої не дадуть... А скуплятися їздити на другий кінець города після роботи в мене немає ні часу ні сили вже... Так тільки інколи туди можу попасти :(