Подумывающая• 06 января 2015

посоветуйте фирму лосин

Что бы теплые и не выпирали потом колена в них))Напишите название фирмы
june83• 06 января 2015
И мне

Ватный Пупс• 06 января 2015
Я беру амнезию ,2-3 года ношу и как новые ,даже если с заклёпками цепочками -все наместе,но сейчас на них цена ого-го.
luchik_• 06 января 2015
покупала в магазине New Yorker лосины фирмы amisu носятся отлично ,правда брала не утепленные с ’кожаными’ вставками.Но были и утепленные
Мочалкин блюз• 06 января 2015
Зайдите ко мне, почитайте отзывы о домиках-колготках на маху из бамбука.
Мочалкин блюз• 06 января 2015
Домиках- лосинках....
talatala1• 06 января 2015
Я вам рекомендую лосіни фірми Afrodita-Alpha.Це наша українська фірма,по-моєму Хмельницький,але не впевнена.Я не знаю,чи вони є тут на Кідстаффі,не зустрічала особисто.Я минулого року купляла в магазині,продавець дуже рекомендував,типу вони зроблені по ГОСТу і т.п.Я взяла собі утеплені,то в захваті від них.Доцям в кінці сезону взяла їхньої фірми така лосіни типу джегінси,то самірозумієте,діти носять інтенсивніше,після всіх стірок і носки і мої і дитячі вмглядають як нові.Респект цій фірмі.Пошукайте в інтернеті,не знаю,чи є в них сайт.