Дама с собачкой• 08 января 2015
Як підібрати помаду і які помади хороші?
Раніше не користувала, тепер хочу спробувати. Порадьте.
Море Счастья• 08 января 2015
Ну як тут можна порадити, все залежить від суми якуВи можете дозволити собі потратити на помаду. Можна купити за 30 грн. а можна за 600 грн.
Ви для початку напишіть скільки Ви можете потратити на помаду? є різні марки від Ейвону до Шанель та Тома Форда, все від Вашого кошелька залежить.
Розраховуєте на бюджетний варінт ------йдете у магазин ’ Космо’, ’Ватсон’, ’Ева’, ’ ДЦ’ чи будь-який інший такого класу. Там є консультанти, все Вам підскажуть і зорієнтують у виборі. Відтінок помади підберете на місці, там є тестери.
Розраховуєте на хорошу дорогу ========== йдете у ’Брокард’, там Вам все підберуть консультанти за Вашим побажанням.
Можете в дорогому магазині і не купувати, тільки вибрати серія-марка-відтінок і замовити в інтернеті, так дешевше.