Барабан для взрослых• 12 января 2015
Нормально виплачує ПриватБанк страховку?
Хочу дізнатися в кого є страховка Привата, чи нормально вони виплачують чи морозяться?
Тоїсть чи це просто очередной розводняк?
Сума виплати відштовхується від чеків потрачених на лікування чи в них свій експерт оцінювання витрат на лікування травм?
ПриватБанк• 12 января 2015
Добрий вечір, шановний Клієнт!
Дякуємо Вам за виявлену зацікавленість до продуктів банку. За 9 місяців 2014 року 35000 клієнтам виплачено понад 56 млн. гривень страхових відшкодувань. Середня сума страхової виплати - 1610 грн. ПриватБанк пропонує захист від непередбачених обставин, що порушують нормальний ритм Вашого життя. «Захист на кожен день» надасть Вам та Вашій родині фінансову допомогу при настанні нещасного випадку:
- партнер банку – страхова компанія «Інгосстрах»;
- оформлення поліса online за 5 хвилин;
- страховка діє по всьому світу цілий рік;
- виплата грошей протягом одного дня.
Більш детально ознайомитись з перевагами наших послуг Ви можете на .
З повагою, ПриватБанк.
- оформлення поліса online за 5 хвилин;
- виплата грошей протягом одного дня.
З повагою, ПриватБанк.
Барабан для взрослых
• 12 января 2015
Приватбанк, конечно, я вам очень благодарна за ответ. Но, меня интересует более конкретна информация. То, что вы написали я и на сайте уже читала.
Меня всё же интересует: сума выплати на чем обоснуется? Банк сам принимает решение или ....?