Нежная Лапка• 13 января 2015

Чим возите діточок в садочок?

Пьера Безухова• 13 января 2015
Ответ дляНежная Лапка
Нам до садочка десь хвилин 15, якщо малий буде іти ніжками, то вийде всі 30-40 хвилин. На руках несті вже важко, санчата теж не підходять, бо снігу на дорозі мало і піском добре засипано. Ось думаю, чи можна його возити у колясці, але в нас тільки Геобі тросточка, здається буде досить незручно...
Нам тоже ходить приходилось далеко. Ходил либо сам, либо сам ехал на велосипеде.

ПуГоФФка• 13 января 2015
Ответ дляНежная Лапка
Нам до садика 20 минут идти детским шагом, ходим своими ножками с 1,9 года.