Пацака-задирака• 13 января 2015

Скільки має пройти часу після закінчення ГВ, щоб гормони прийшли в норму?

Хочу зробити біо завивку і татуаж брів. Цікаво скільки треба чекати після ГВ.
Укуси меня• 13 января 2015
У всех по-разному. В среднем - 6 месяцев.
бифидобактерияЖоржик• 13 января 2015
а чим вам гормони заважають робити завивку і татуаж?
автор Пацака-задирака • 13 января 2015
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ну, я не хочу, щоб через гормони у мене брови стали замість русявих - синіми, чи відвалити гроші за завивку і в результаті вона нічого не дасть.
Підчас ГВ не можна нічого такого робити, бо невідомо як організм відреагує на фарбу чи ту речовину якою роблять завивку. Рекомендують, коли гормони в нормі, і під час місячних також не можна.
автор Пацака-задирака • 13 января 2015
Ответ дляУкуси меня
Ех, як довго(((
бифидобактерияЖоржик• 13 января 2015
я раніше такого не чула. ясно.