Рассказница• 14 января 2015
Девочки,кто пользовался косметикой фирмы_ ЯКА_❓
Поделитесь впечатлениями пожалуйста.
Хочу попробовать умывалку,шампунь,мыло,ну так сказать "затестить".
Спасибо.
Послушаю.
Сама поглядываю в их сторону.
А недавно смотрела передачу о качественных-некачественных мылах так вот из всех образцов жидкое мыло этого производителя признали самым качественным.
К слову название успешно закрывали квадратиком но я по бутылочке узнала
так как давно уже поглядываю на него.
Сама поглядываю в их сторону.
так как давно уже поглядываю на него.
НаКаВыкусиКа• 14 января 2015
Шампунь жутко сушит волос, не рекомендую!
Кондиционер со своей функцией не справляется, большой расход. Твердое мыло хорошее.
Язвочка• 14 января 2015
Поділюсь.. Спершу спробувала мило сірчано-дігтярне (одразу скажу, що користуюсь ним лише раз в 1-2 тижні), гарно підсушує ці ненависні прищики(( якщо умиватись ним 2-3 вечори підряд- прищі взагалі зникають, але шкіра трохи пересушується(( Потім - піна для вмивання - просто слів нема- кращого годі й бажати: шкіру не пересушує, ніякого відчуття стягнутості, після вмивання -тонік тієї ж ´´яки´´) він у вигляді спрею, трохи маслянистий як на мене, іноді навіть крем після нього не наношу..
Доречі, крем для обличчя я теж взяла)))) просто не змогла втриматись хоч на мене це і не дуже схоже) крем легкий, гарно впитується, жирності ніякої після нього немає- моя шкіра суха і чутлива, та перед КД прищі з´являються;(
Аааа...ну і крем для рук- як на мене- нічого особливого (для зими хочеться більшого зволоження), а він швидко впитується, думаю, до весни почекає)
І ще бальзам для волосся спробувала- навіть не знаю що сказати....розхід справді великий..і результату якогось не бачу..хоча, може просто мені не підходить..