ТыЧиНеТЫ• 15 января 2015
Возвращение 130 гривен рождённым до 30 июня 2014. ЗАКОН
Растолкуйте мне.
Можно идти оформлять?))
Новий закон передбачає поліпшення соцзахисту родин з дітьми-інвалідами та спрощення механізму призначення допомоги при народженні дитини. flickr.com/kaceyjordan/ Рада внесла зміни до закону "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" Сьогодні Верховна Рада ухвалила урядовий закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики". У ньому йдеться про надання додаткової щорічної оплачуваної відпустки для працюючих батьків, які опікуються інвалідами з дитинства з найтяжчим ступенем ураження здоров´я - інвалідами з дитинства підгрупи А першої групи. Крім того, продовжують виплату допомоги по досягненню дитиною 3-річного віку особам, яким була призначена допомога при народженні дитини до 30 червня 2014 року. Про це пише УНІАН. Також спрощено механізм та перелік документів при призначенні допомоги при народженні дитини. Так, у законі "Про державну допомогу сім´ям з дітьми" встановлюється, що для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соцзахисту населення за умови пред´явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини, подається одним з батьків (опікунів), з яким постійно проживає дитина, заява за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, та копія свідоцтва про народження дитини. Даний перелік документів є вичерпним. Читайте також: Допомога при народженні дитини залишиться на теперішньому рівні – міністр соцполітики Орган соцзахисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікунів), з яким постійно проживає дитина, має право, у разі потреби, отримувати від органів державної влади, органів місцевого самоврядування та установ усі необхідні відомості для призначення такої допомоги. Особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років, на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 грн, у порядку, встановленому Кабінетом міністрів. Запропонованими змінами у Кодексі законів про працю встановлюється, що у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або інваліда з дитинства підгрупи А першої групи. У разі смерті працівника грошова компенсація за невикористані ним дні щорічних відпусток, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або інваліда з дитинства підгрупи А першої групи, виплачується спадкоємцям (нині про інвалідів у цих двох положеннях не йдеться). Нагадаємо, останні зміни щодо державної допомоги при народженні дитини набрали чинності із 1 липня минулого року. Тоді зрівняли розмір суми виплати на всіх новонароджених дітей, не залежно від того, яка за рахунком ця дитина в родині. Крім того, скасували (об´єднали) допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.
Більше читайте тут:
Берюковна• 15 января 2015
Даже если и так, то никуда не пойду и переоформлять ничего не буду. Меня эти 130 грн не спасут, а нервов помотают с этим переоформлением столько, что уже ничего не захочется.
ТыЧиНеТЫ
• 15 января 2015
Крім того, продовжують виплату допомоги по досягненню дитиною 3-річного віку особам, яким була призначена допомога при народженні дитини до 30 червня 2014 року. Про це пише УНІАН.
ТыЧиНеТЫ
• 15 января 2015
Ответ дляБерюковна
Да мне вё равно туда идти в понедельник заодно и узнаю. Сделаю двойной пакет документов.
ТыЧиНеТЫ
• 15 января 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
это если 1 ребенок
Неееет читайте внимательно))))
Я так поняла что с 2 до 3 лет 130грн,но это и раньше так говорили.
Вот эта фраза : ’ Особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років, на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 грн’
Зам. зав. Анонима• 15 января 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Неееет читайте внимательно))))
Особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років, на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 грн, у порядку, встановленому Кабінетом міністрів.
Більше читайте тут:
Зам. зав. Анонима• 15 января 2015
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Интересно,а ,вернут,то что не давали?
нет
Курочка-чубаточка• 15 января 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Неееет читайте внимательно))))
я ходила и узвавала сказали нет ребенок рожден в 2011году.за месяца не доплатили эти деньги.
ТыЧиНеТЫ
• 15 января 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
эх ну ладно, в понедельник узнаю
Курочка-чубаточка• 15 января 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
эх ну ладно, в понедельник узнаю
узнайте ,узнайте я тоже носила статью с газеты и сказали что нет(
ПоэтеСССа• 15 января 2015
Ответ дляlandysh7@
мне вчера перечислили с какого-то перепугу 520грн (4*130), ребёнку в сентябре 2014 стукнуло 2 года, в июне 2014 я вышла на работу и отнесла в собес приказ о выходе на работу, думала ошибочно, ан нет
Хачапууури• 15 января 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
эх ну ладно, в понедельник узнаю
Узнайте и отпишитесь. Интересно все-таки
ПоэтеСССа• 15 января 2015
Ответ дляБалаболка
успокойтесь с этими несчастными 130 грн
читайте пост 1
Пусин Кукин• 15 января 2015
То есть девочки,я что то не пойму если у меня 2 ребёнок родился в апреле 2013 то мне вернут 130 грн обратно?
Капризуля• 15 января 2015
Ответ дляПоэтеСССа
Эти 130 грн с 2 до 3 лет теперь не привязаны к тому, работает женщина или нет. На них теперь имеет право даже работающая мама. Во какая щедрость
Глаголица• 15 января 2015
а если мы получали как малообеспеченные? доесть не 130 а 970, они тоже вернуться?
Глаголица• 15 января 2015
Ответ дляС перепою
Это будет супер, если это правда
Я там получала до 1000 грн.
это вы как малообеспеченные получали ?
Я не в теме• 15 января 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
эх ну ладно, в понедельник узнаю
Узнаете-отпишитесь,пожалуйста,а то в наш совбес без записи не попасть.Я 130 получила только за 4 месяца в том году.Ребёнок второй,родился в феврале 2014 года
Соседушка• 15 января 2015
Насколько я поняла из статьи, ничего возвращать не будут, все остается как есть. 130 грн будут платить только на первого и единственного ребенка в семье с 2-х до 3-х лет. Где все увидели, что 130 грн будут платить всем детям, рожденным до 1 июля?
Перемелица• 15 января 2015
Ответ дляСоседушка
«Друга принципова позиція — ми пропонуємо продовжити виплати допомоги по досягненню дитиною трирічного віку особам, яким була призначена допомога по народженні дитини до 30 червня 2014 р», — заявив Розенко.
Він нагадав, що 1 липня 2014 р. Рада ухвалила закон, який скасував виплати допомоги по досягненню дитиною трирічного віку особам , у зв’язку з чим виникла правова колізія.
может отсюда?