Холодная каша• 16 января 2015

Тут є юристи? Проконсультуйте!

Добрий вечір.Ми з чоловіком проживаємо вже 2 місяці окремо, у нас є син якому 4 місяці,фінансово він не допомагає у вихованні дитини ні зараз, ні тоді коли ми жили разом.Скажіть будь-ласка , чі можу я подати заяву до суду на розлучення ,якщо дитині немає року?Спільне життя наше не склалося ,примирення ніякого не буде,спільного майна або господарства нічого немає.Дякую.
сектантка• 16 января 2015
до года не разведут

Хитрушка-чекушка• 16 января 2015
не можете, крім випадків, якщо батько вчинив злочин щодо вас або дитини. на аліменти подати можете
Кто крайний?• 16 января 2015
Подать можете, но Вас не разведут. Подавайте на алименты на ребенка и себя.
автор Холодная каша • 16 января 2015
Ответ дляКто крайний?
Він сплачувати їх не буде....
Катастрофа• 16 января 2015
Ответ дляХолодная каша
Він сплачувати їх не буде....
Все равно подавайте, пусть назначают. Вынужден будет платить.
автор Холодная каша • 16 января 2015
Ответ дляКатастрофа
Дякую.