парИла я парИла• 16 января 2015
Як вам штанці?
І ще питання: Для якого віку вони приблизно розраховані?
Результат:
вже голосів:
26 (48.15%)
І для тих хто любить пофукати: Фууууууу. Ацтой
18 (33.33%)
Подобаються джинси в дрібненьку троянду, вузькі
5 (9.26%)
Подобаються в велику троянду, літні, легесенькі, середньої ширини
5 (9.26%)
Подобаються і ті, і ті
Гореотума• 16 января 2015
классные, у меня похожие на первые. все лето протаскала, не снимая-легкие, удобные, не жаркие.
Вездевлазиющая• 17 января 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
НМ Канада
я в минулому році до таких приглядалась так і не наважилась, але зараз купила б мабуть, хочеться чогось яскравого, хоча б в одязі)
парИла я парИла
• 17 января 2015
Ответ дляВездевлазиющая
а скільки Вам років, якщо не секрет?) хоча б приблизно0
Карамелька• 17 января 2015
На какой возраст, сложно сказать, мне кажется, если хорошая фигура, подтянутая, то хоть пожилой женщине можно одеть, если правильно подобрать верх и аксессуары.