Tanya_sun• 18 января 2015

Нова пошта - скільки штраф за додаткове зберігання?

Скільки коштує день додаткового зберігання посилки на НП?
Чи можна відізвати посилку назад, щоб вони її через місяць не викинули? І оплатити штраф при отриманні назад.
Дякую!
Volshebnitsa@• 18 января 2015
одізвати можна й зразу. На пошті сказали, що зробити це можна у відділенні написавши заяву або за телефоном гарячої лінії (я ще не пробувала як це працює). Якщо товар у Вас не дорогий, то через місць Ви за його зберігання заплатите більше ніж він коштує. Крім штрафу відправник сплачує вартість доставки туди-назад

kifuly• 18 января 2015
http://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/dodatkovi_po...
Divine1981• 18 января 2015
10 грн в день хранение, лучше написать заявление и отозвать посылку назад. На Вас так же лягут расходы доставки в обе стороны
автор Tanya_sun • 18 января 2015
То мене якраз і цікавить ціна за 1 день. Людина не змогла вчасно забрати через екстренну поїздку, і досі не повернулась, не знаю, чи встигне повернутись до вихожу терміну зберігання... Цінність того, що в посилці, не дуже велика. Але шкода, якщо взагалі пропаде.
Volshebnitsa@• 18 января 2015
http://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/dodatkovi_po... пишуть 10грн/день
Volshebnitsa@• 18 января 2015
Ответ дляTanya_sun
головне щоб людина не передумала забирати...не хочеться ні на кого наговорювать, але..бувають і такі люди. Може Вам дешевше її повернуть а потім знов відправить?? яб зробила так, якщо вартість доставки не захмарна
автор Tanya_sun • 18 января 2015
Ответ дляVolshebnitsa@
Людина не передумає. Просто може ще не повернутись, а там же ніби місяць зберігають, що далі буде з посилкою не знаю. Думаю, може й повернути, подивимось. Але там уже пішло штрафне десь тиждень як.
Volshebnitsa@• 18 января 2015
мабуть вертайте... якщо вартість доставки мінімальна (туди-назад) 50грн + 60 за зберігання неділю, то Вам хватить коштів, щоб відпраити ще раз... ніж заплатить 50+ 10*25днів...
kd_777• 18 января 2015
Ответ дляTanya_sun
))) в мене таких ’срочно отъезжающих’ было очень много )))) Как только товар отправлен наложкой- так и срочно кудато уезжающий покупатель. И на телефон отвечают, и клянутся- вот заберу и все тут ))) Автор, не тешьте себя. Идите на Новую почту и забирайте.