СССРовна• 18 января 2015
чим можна вивести клей(дитячі вітражні краски з клеєм) з одягу
купили доньці палітру вітражів ,а син достав та обмастив одяг видавивши не мало,при пранні тільки колір краски випрали а там де замастив тверде(на флісовій одежі) все від клею,клей схожий на пва,може хтось дасть добру пораду ,як це вивести.
СССРовна
• 18 января 2015
Ответ дляАноним ФЕЯ
вони в воді розчиняються, з меблів змивала
прали при 60 і нічого і замочувала і т.д ну кошмар,а щей речі майженові .
Ненавязчивый синтезатор• 18 января 2015
Ответ дляАноним ФЕЯ
у меня дочка сняла реглан и смотала..краска высохла и реглан так и слипшейся. стирала - не помогло..как клей - намертво.