Швидка Настя• 19 января 2015

Розвод чи.....?

у мого чоловіка з\п 1000 -400 кредит,і лишає собі 100, 500 дає мені,потім аванс 700 -250 кредитка,знову 100 лишає собі.Ітого ВСІ 850 віддає мені.Хотіли купувати 2кім квартиру.Продати мою 1 кім.і його батьки мають 18 тис.Тепер кажу щоб брав у них гроші і купував собі малосімейку.Останньою краплею стало те,що він зняв з кредитки 300 грн,150 пропив,а я немала за що молоко дитині купити.
Не знаю чи люблю його....Сльози навертаються як подумаю що житиму сама з дітками.Малій рочок тільки.Він не хоче шукати норм.роботу або підробіток,завжди отмазки зараз всім важко.Що порадите?
Результат:
вже голосів: 38
33 (86.84%) Розлучення
5 (13.16%) Терпіти далі
Я не тону• 19 января 2015
85о грн вам отдает? Так он сам эти деньги и проедает и на комунналку вы за него платите. Зачем такой? Кушать ему готовить? Обстирывать его?
Не обижаюсь• 19 января 2015
дальше слова з/ п 1000 не читаю. просто карауууул!
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Да,вот змучилаьь від цьог.
Балаболка• 19 января 2015
жесть, жаль Вас.
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляБалаболка
жесть, жаль Вас.
мені діток шкода,завжди радіють коли приходить з роботи...
Соображалочка• 19 января 2015
а коли будете 10 грн алыментыв отримувати, то вам легше буде?
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляСоображалочка
Чого 10?30% від1900,і його не треба ПРОКОРМИТИ,
Просто Мария• 19 января 2015
Проголосовала за развод .но чтоб ему стало легче) мне его жаль. Он оставляет себе со своей зп 200.ВСЕГО
Ируся-пуся• 19 января 2015
Ответ дляПросто Мария
какая зп - столько и оставляет. при таком ’заработке’ - и 200 жирно!
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляПросто Мария
А мені прокормити 4 чол.комуналка.садок одяг??????7не треба було кретити на ставки брати і проігрувати...
Ируся-пуся• 19 января 2015
автор, пока повремените с продажей своей однушки. А то они всего 18тыс грн добавят, а ваша квартира больше стоит, если развод - делить пополам. Вы в пролете будете. Поживите с ним пока так, пилите чтоб больше зарабатывал и не пил. удачи!
На привозе• 19 января 2015
Рожать от нормальных ужчин
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляИруся-пуся
пилю вже давно.а 18000 дол.йому хватить на житло
ЖонДуан• 19 января 2015
Я так понимаю он у вас ’игрок’? Моя знакомая года 2 назад развелась с мужем из-за его азартных игор и бесконечных долгов. Сына ( школьник) отвезла родителям в Бердянск, сама работает в Киеве чуть ли не сутками напролет. Хочет немгого ’вбратися в пиря’ и забрать малого к себе..
Kukuruzza• 19 января 2015
слушайте девочки, что вы со своею жизнью делаете...
я непонимаю...
сочувствую вам
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляЖонДуан
уже не грає,навчили кредити
orishka• 19 января 2015
ого...Так Вам ще пощастило,дівчино. Якщо він ігроман,то і квартиру може спустити,були випадки.Чи взяти ще кредити(по типу швидко гроші, ви і не дізнаєтесь) і тоді зовсім глина.
А вже щодо зп в 1000 грн...Я подумала у.е. спочатку, то норм(навіть не погано) але 1000...на свю сім*ю це краплинка.В місті! а не селі(город та господарство)!

Радити розлучення не буду,скільки не напишемо - Ві все одно самі рішення маєте приймати, але думати про себе та дітей - це не думки’ діти його люблять коли з роботи приходить граються’, це думати К ДАЛІ з таким горе-здобувачем жити.

Житло,харчування,садочок - це поки малі діти,потім почнеться ДОРОЖЧЕ - школа,гуртки,вихід на роботу(одяг нормальний) та ще ж дітей потім вчити - ВУЗ...

Батьки наші не вічні, подумайте, чи завжди допомогатимуть...може навпаки вже ЇМ допомогати потрібно буде? І чим Вам допоможе людина яка вже зараз - лише ярмо, а не опора...
orishka• 19 января 2015
Ответ дляШвидка Настя
уже не грає,навчили кредити
надовго?
(це як наркотик)
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляorishka
надовго?
(це як наркотик)
3 роки не грає.
автор Швидка Настя • 19 января 2015
Ответ дляorishka

це я писала дівчині,якій шкода мого чоловіка,бо має лише 200 з заплати,так я інаписала що мені 850 має бути досить на все