Ответ дляРазведка Маша
Я так понимаю вы живете в собственном доме, поменяла 4 квартиры и только в одной было автономное отпление, воду везде включали 3 раза в день на несколько часов....я жила всегда ближе к центру, может в других районах ситуация другая. Но вот с английским там проблема!!!!
Живу в квартирі,централізованого отоплення в місті нема вже кілька років,автономки дозволяли ставити самим ще 8 років тому,а потім все місто відмовилось від централізованого. Ставлять хто газове хто електро отоплення.
Вода так,по годинам,але на по всьому місті,в половині міста цілодобово,в моєму районі вода ранок 06-09,обід 12-14,вечір 19-22,23,у вихідні зранку 07-10.Я вже звикла,всю свою роботу розподіляю в залежності від води,але то таке...