Оцененная• 21 января 2015
Меню на дитячий день народження
Коротко про суть питання:
намагаюсь скласти меню на дитячий д.н., хочу щоб дітям сподобалось і мені не було напряжно (маю ще маленьку дитинку, яка потребує постійноï уваги)
День народження сина через два дні, йому буде три роки
Дітей запрошую на першу половину дня, на одинадцяту - дванадцяту годину, будуть до другоï- третьоï.
Дітей буде четверо + четверо дорослих.
Хотіла дати дві подачі:
закуски (три види цікавих, фігурних бутербодів)
- У формі зірочок із сиром зеленню та цибулею
- Круглі із творожною помазкою із паприкою з м´яском
- Квадратні сандвічі із шпинатною пастою і яйцем)
Всі бутерброди маленькі на один-два дитячі укуси на шпажках
- Пити узвар
друга подача - солодке
- Торт (сирник, звичайно прикрашений із свічками)
- Кольорове желе порізане кубиками (вийдуть два види желейних цукерок - полосатв та мозаïка)
- Фруктово-йогуртні коктелі з бананом і ківі із збитими вершками зверху + трубочки парасольки і т. д.
- Порізані фрукти, печиво, вафлі
Що б ви змінили?
Дітей буде четверо + четверо дорослих.
Хотіла дати дві подачі:
- Пити узвар
друга подача - солодке
- Порізані фрукти, печиво, вафлі
Що б ви змінили?
На морозе• 21 января 2015
Вибачайте, але моя дитина з усього цього скуштувала б тыльки порізані фрукти і печиво...і попросила б водички за узвар.....Ви впевнені що всі інші діти також будуть це їсти?