Дівчатка любі підкажіть: у кого дітки дошкільного віку,які не ходять у садочок, а відвідують школу раннього розвитку.Яку саме порадите?Я сама не з Луцька,а з області.Діток у садочок не взяли,бо немає місць.Хотіла би чимось заінтересувати діток.Діти:1.5 року;4 роки;6років.Всім відповідям буду рада.Дякую.
Ми у селі.Гімнастики і танців немає.А заохотити одночасно трьох не виходить.Тому і хоЛуцьк Луцька.