23 января 2015

Вкладники банків віддадуть примусово свої кошти на потреби армії

Вкладники банків примусово дадуть кредит державі на потреби армії. Це випливає із законопроекту «Про фінансову систему України в особливий період», який розробили в Кабміні та який опинився в розпорядженні редакції FINBALANCE.
"У разі введення воєнного стану і запровадження мораторію на виплату банківських депозитів кошти клієнтів, що зберігаються на вкладних (депозитних) рахунках у банках, та кошти небанківських фінансових установ, які належать громадянам та/або залучалися від громадян на поворотній основі, можуть залучатися для задоволення потреб держави у фінансових ресурсах в особливий період шляхом зарахування їх частини, розмір якої визначається Кабміном, до державного бюджету", - зазначається в документі.
У законопроекті констатується, що кошти, залучені таким чином, включаються до державного боргу, який оформлюється державними цінними паперами, що передаються власникам цих коштів. Зобов’язання за такими цінними паперами виконуються державою після закінчення особливого періоду за рахунок коштів державного бюджету на умовах, визначених цими державними цінними паперами.
Це ж саме стосується коштів підприємств, установ та організацій усіх форм власності, фізичних осіб – підприємців, а також фермерських господарств у разі введення воєнного стану.
Згідно з документом, якщо він стане законом, то набере чинності з наступного дня після його опублікування.
«Передбачені цим Законом обмеження прав і свобод людини і громадянина можуть бути застосовані у строк з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях до оголошення Верховною Радою України за поданням Президента України укладення миру», - зазначається в прикінцевих положеннях законопроекту.
Також у документі передбачена, зокрема, можливість
- обмеження виплат відсотків та повернення коштів з вкладних (депозитних) рахунків фізосіб на час дії особливого періоду (введення мораторію на виплату банківських депозитів);
- заборони переказу коштів у національній та іноземній валюті за межі України;
- обмеження, зупинення на території України діяльності платіжних систем та операцій з електронними грошима;
- обмеження готівкових розрахунків за участю будь-яких суб’єктів;
- обмеження вивезення готівки за митний кордон України;
- введення тимчасової адміністрації в банки, що контролюються суб’єктами держав-агресорів та їх союзниками;
- виведення Нацбанком своїх активів та активів українських банків з фінансових установ держав-агресорів та їх союзників;
- обмеження чи зупинення проведення операцій за рахунками держав-агресорів та їх союзників.
Цей документ розроблений Мінфіном на виконання Указу Президента від 24 вересня 2014 року та доручення прем’єр-міністра від 27 жовтня 2014 року.
У п`ятницю 23 січня його має розглядати спеціальний урядовий комітет, який очолює глава Кабміну А. Яценюк.
Законопроект погоджено з Нацбанком, Мінекономрозвитку, Мін’юстом, НКЦПФР, Нацкомфінпослуг, Міноборони, МВС.

http://finbalance.com.ua/news/Kabmin-vkladniki-ban...
показать весь текст
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляВбигудях
по-вашему мнению что ещё из адекватного, исходящего от ВР происходит в стране сейчас? я без сарказма
як для кого. проблемою нашої вр є позіціонування своїх інтересів, і відсутність будь-яких думок про державу і її людей. з цього боку 90% всього прийнятого ними є необхідним.

взагалі нашим законотворенням цікавлюсь рівно в тій мірі, на скільки воно стосується мене і моїх рідник.
Чу Ча 23 января 2015
Ответ дляАнонимба
причина правду не хотите слушать?
Дерево береза 23 января 2015
Да не будет военного положения,успокойтесь..
Вам телефонограмма 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Да не будет военного положения,успокойтесь..
Судя по тому, что все переговоры закончились провалом, то будет. Сейчас получат очередной транш, и введут. Нас к этому уже готовят.
ОхиИВздохи 23 января 2015
Ответ дляlunna-amar
даже если и так, как такой проект можно сочинить?

Слуги народа где-то все дружно ударились головой?
А вам какая разница? У вас вклад в украинском банке?
Дерево береза 23 января 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Судя по тому, что все переговоры закончились провалом, то будет. Сейчас получат очередной транш, и введут. Нас к этому уже готовят.
Транша не будет максимально долго,в МВФ тоже не дураки сидят,а военного положения не будет потому что тогда не будет денег от МВФ и ни от кого не будет.А будет дефолт,он по сути неизбежен...так что депозиты,если у кого они остались,все же лучше забрать..
lunna-amar 23 января 2015
Ответ дляВатный Пупс
Ну и что?
Автор преступление совершила этой темой?
мадамГрицацуева 23 января 2015
кому отдавайте,куда в карман?всё равно недойдут куда надо!!!!тогда и налоги пусть снимают с чп ,а чем платить?все закрываются!Вам хорошо писать Отдайте!живут некоторые гостницы,кв сдают и всё ок.а здесь на кв 1-ю собирали и всё зависло.Умники хреновы!!!!
lunna-amar 23 января 2015
Ответ дляОхиИВздохи
А вам какая разница? У вас вклад в украинском банке?
Большая разница...просто попасть между вашими мозгами и моими
ОхиИВздохи 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Транша не будет максимально долго,в МВФ тоже не дураки сидят,а военного положения не будет потому что тогда не будет денег от МВФ и ни от кого не будет.А будет дефолт,он по сути неизбежен...так что депозиты,если у кого они остались,все же лучше забрать..
Только вы у нас умная, все вокруг дураки, только вы умная.. Вы точно знаете, что будет дефолт.. Барышни, вы хоть думаете, что вы строчите?? Мозгами пользоваться не научились? Вы хоть понимаете, что если банки обанкротяться, то нас это откинет лет так на 30 назад? Вы хотите гиперинфляцию и купоны на питание? Так давайте дальше продолжайте в том же духе, еще не долго осталось.
ОхиИВздохи 23 января 2015
Ответ дляlunna-amar
Большая разница...просто попасть между вашими мозгами и моими
Вот и вся ваша сущность немогу понять вам там в Норвегии скучно и заняться нечем, что вы вечно тушите на украинском форуме? Че норвежцы не приняли в свое общество?
Дерево береза 23 января 2015
Ответ дляОхиИВздохи
Только вы у нас умная, все вокруг дураки, только вы умная.. Вы точно знаете, что будет дефолт.. Барышни, вы хоть думаете, что вы строчите?? Мозгами пользоваться не научились? Вы хоть понимаете, что если банки обанкротяться, то нас это откинет лет так на 30 назад? Вы хотите гиперинфляцию и купоны на питание? Так давайте дальше продолжайте в том же духе, еще не долго осталось.
А то что нас уже откинуло лет на 10-15 вы не замечаете???То что производство падает,в Мариуполе два градообразующих предприятия сокращают производство,Азовсталь и ММК Ильича,следующее Запорожсталь,из за отсутствия заказов,что это означает знаете?Это означает увольнения работников,это означает падение объемов ж/д перевозок,это означает уменьшение поступлений в бюджет,уменьшение поступлений валютной выручки в страну,и много чего еще.У Южмаша проблемы,У Фирташа с его химзаводами тоже не все гладко..да и банк его собираются оттяпать.У практически каждого банка проблемы с ликвидностью,огромные проблемы по слухам у всеми любимого Приватбанка,а это крупнейший коммерческий банк страны,что будет если он завалится нужно говорить???Еще есть масса факторов по которым я делаю вывод что дефолт будет,уж простите,экономика не терпит эмоций,там важны только цифры и факты..
Ватный Пупс 23 января 2015
Ответ дляlunna-amar
Ну и что?
Автор преступление совершила этой темой?
Вообще-то я вам просто дала ссылку на тему. Вы написали-я не видела. Я вам показала. И все . Я поддерживаю автора и уже позвонила всем знакомым-предупредила о том, что может быть.
Ненька наша 23 января 2015
Естественно - при военном положении! А как иначе может быть?
ОхиИВздохи 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
А то что нас уже откинуло лет на 10-15 вы не замечаете???То что производство падает,в Мариуполе два градообразующих предприятия сокращают производство,Азовсталь и ММК Ильича,следующее Запорожсталь,из за отсутствия заказов,что это означает знаете?Это означает увольнения работников,это означает падение объемов ж/д перевозок,это означает уменьшение поступлений в бюджет,уменьшение поступлений валютной выручки в страну,и много чего еще.У Южмаша проблемы,У Фирташа с его химзаводами тоже не все гладко..да и банк его собираются оттяпать.У практически каждого банка проблемы с ликвидностью,огромные проблемы по слухам у всеми любимого Приватбанка,а это крупнейший коммерческий банк страны,что будет если он завалится нужно говорить???Еще есть масса факторов по которым я делаю вывод что дефолт будет,уж простите,экономика не терпит эмоций,там важны только цифры и факты..
Правильно вы сказали.. Экономика не терпит эмоций, а вы что делаете, вы нагнетаете панику, вы этим улучшаете состояние экономики. А относительно, того что вы написали, я все понимаю, но вы тоже должны понять если за 23 года ни одной копейки не вложили в модернизацию производства, это и ежу было понятно что рано или поздно наша продукция перестанет быть конкурентноспособной. И раз вы так пишите, вы также знаете, что в России строилось куча предприятий которые должны были заменить украинскую продукцию на их рынке, которую они пока у нас покупали. Все шло к сокращению торгового баланса с Россией. Но в то же время, собственники наших предприятий, не пошевелились не ничего не сделали для улучшения качества продукции и выхода на новые мировые рынки.. Так что мы теперь имеем, то о чем дальновидные люди еще кричали лет 10 назад... И да все это еще усугубляется войной, паникой населения, выводом денег из страны и прочее
Дерево береза 23 января 2015
Ответ дляОхиИВздохи
Правильно вы сказали.. Экономика не терпит эмоций, а вы что делаете, вы нагнетаете панику, вы этим улучшаете состояние экономики. А относительно, того что вы написали, я все понимаю, но вы тоже должны понять если за 23 года ни одной копейки не вложили в модернизацию производства, это и ежу было понятно что рано или поздно наша продукция перестанет быть конкурентноспособной. И раз вы так пишите, вы также знаете, что в России строилось куча предприятий которые должны были заменить украинскую продукцию на их рынке, которую они пока у нас покупали. Все шло к сокращению торгового баланса с Россией. Но в то же время, собственники наших предприятий, не пошевелились не ничего не сделали для улучшения качества продукции и выхода на новые мировые рынки.. Так что мы теперь имеем, то о чем дальновидные люди еще кричали лет 10 назад... И да все это еще усугубляется войной, паникой населения, выводом денег из страны и прочее
Я панику не нагнетаю это раз.Улучшить состояние экономики можно,но не этим людям (правительство я имею ввиду).У них несколько другие задачи.По поводу импортозамещения Россией нашей продукции,ну так это нормальная практика,нам бы здесь поучиться.По поводу гиперинфляции,скорее нет,но гривна будет дешеветь еще как минимум в 1,5 раза.Это если сможем остановить падение экономики,и если НБУ не будет вести себя как организм в вакууме.Я лишь говорю не все банки переживут этот год
фан L.O.S.T. 23 января 2015
Ответ дляСанта Барбара
Ну если объявят военное положение и отберут депозиты, то отправят всех на Фронт и уже будет пофиг, есть ли у тебя деньги. Главное живым и здоровым остаться.
100%
Манька Галченок 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
А то что нас уже откинуло лет на 10-15 вы не замечаете???То что производство падает,в Мариуполе два градообразующих предприятия сокращают производство,Азовсталь и ММК Ильича,следующее Запорожсталь,из за отсутствия заказов,что это означает знаете?Это означает увольнения работников,это означает падение объемов ж/д перевозок,это означает уменьшение поступлений в бюджет,уменьшение поступлений валютной выручки в страну,и много чего еще.У Южмаша проблемы,У Фирташа с его химзаводами тоже не все гладко..да и банк его собираются оттяпать.У практически каждого банка проблемы с ликвидностью,огромные проблемы по слухам у всеми любимого Приватбанка,а это крупнейший коммерческий банк страны,что будет если он завалится нужно говорить???Еще есть масса факторов по которым я делаю вывод что дефолт будет,уж простите,экономика не терпит эмоций,там важны только цифры и факты..
Блин, да кому вы это объясняете? Домохозяйкам безмозглым? Так у них все хорошо, а когда будет плохо, будут вопеть тут как раненые бизоны что нечего жрать.
Дерево береза 23 января 2015
Ответ дляМанька Галченок
Блин, да кому вы это объясняете? Домохозяйкам безмозглым? Так у них все хорошо, а когда будет плохо, будут вопеть тут как раненые бизоны что нечего жрать.
Ну так спасенье утопающих,дело рук самих утопающих....предупрежден значит вооружен
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляВам телефонограмма
Судя по тому, что все переговоры закончились провалом, то будет. Сейчас получат очередной транш, и введут. Нас к этому уже готовят.
не введуть. нам не дає ввести військовий стан євросоюз ( не транши, і тд, а просто це від них буде вимагати відповідної реакції - а вони цього не хочуть). це і є причиною всього що зараз робиться. так що ми самі за себе і розраховувати можем тільки на власні сили.
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
А то что нас уже откинуло лет на 10-15 вы не замечаете???То что производство падает,в Мариуполе два градообразующих предприятия сокращают производство,Азовсталь и ММК Ильича,следующее Запорожсталь,из за отсутствия заказов,что это означает знаете?Это означает увольнения работников,это означает падение объемов ж/д перевозок,это означает уменьшение поступлений в бюджет,уменьшение поступлений валютной выручки в страну,и много чего еще.У Южмаша проблемы,У Фирташа с его химзаводами тоже не все гладко..да и банк его собираются оттяпать.У практически каждого банка проблемы с ликвидностью,огромные проблемы по слухам у всеми любимого Приватбанка,а это крупнейший коммерческий банк страны,что будет если он завалится нужно говорить???Еще есть масса факторов по которым я делаю вывод что дефолт будет,уж простите,экономика не терпит эмоций,там важны только цифры и факты..
ох, умора)) вам на економічний форум. вас там приймуть. ви стільком людям настрій піднімете. аналітика вищокласна. м-да, ви явно з бізнесом ніяк не пов’язані і що з ним зараз робиться не уявляєте. да - про Схід мови немає - там стагнація, але в України є і інші регіани. а щодо сальдо валютних надходжень - слабо подумати розумом)) - гроші ті хто заробляє виводять - от і наслідок. хоча я думаю безглуздо щось пояснювати. дякую що підняли настрій.
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Я панику не нагнетаю это раз.Улучшить состояние экономики можно,но не этим людям (правительство я имею ввиду).У них несколько другие задачи.По поводу импортозамещения Россией нашей продукции,ну так это нормальная практика,нам бы здесь поучиться.По поводу гиперинфляции,скорее нет,но гривна будет дешеветь еще как минимум в 1,5 раза.Это если сможем остановить падение экономики,и если НБУ не будет вести себя как организм в вакууме.Я лишь говорю не все банки переживут этот год
вже з пів року кругом де тільки можна трублять про виведення з банківського сектору неліквідних банків. так що ваш висновок є вже давно зрозумілим фактом. а щодо гривні - вона недооцінена. зараз по факту точка рівноваги десь біля 11 грн, брехати не буду я останній тиждень не слідкую. і тут все куди простіше економіки. передбачити курс не реально більше ніж на 2-3 дні, з похибкою 20-30 %.
Дерево береза 23 января 2015
Ответ длявАлнуюся сильнА
ох, умора)) вам на економічний форум. вас там приймуть. ви стільком людям настрій піднімете. аналітика вищокласна. м-да, ви явно з бізнесом ніяк не пов’язані і що з ним зараз робиться не уявляєте. да - про Схід мови немає - там стагнація, але в України є і інші регіани. а щодо сальдо валютних надходжень - слабо подумати розумом)) - гроші ті хто заробляє виводять - от і наслідок. хоча я думаю безглуздо щось пояснювати. дякую що підняли настрій.
Послушайте Вы.У меня 10 лет опыта работы в различных бизнес структурах на должностях,бухгалтера,экономиста,вплоть до генерального директора.Днепропетровск это Восток??Южмаш,’Веста-Днепр’,Криворожсталь,не маленькие согласитесь предприятия,порты,ж/д отрасль,похоже это вы не уявляете,выводят валюту,ну так правильно,вкладывать в пациента который скорее мертв чем жив никто не будет,все предержат до лучших времен,а проблемы с электричеством как по Вашему отражаются на экономике,а боевые действия на инвестиционном климате?Инвесторы уходят из Украины.Гривна по 11 грн/доллар,ха ха не смешите,с учетом падения производства и валютных поступлений,реальную стоимость гривны отражает величина золотовалютных резервов,а они на данный момент минимальны за всю историю,поэтому гривна будет дешеветь,а валюта в страну не пойдет,нет доверия,нет спокойствия нет валюты..
Пенять на зеркало 23 января 2015
Облигации были ещё при СССР.
Моим дедушке и бабушке выдавали часть зарплаты облигациями. Не помню точно, когда это было, но в 60-х и 70-х годах прошлого века.
Обналичивали они эти облигации частями. Последнюю часть обналичили в 80-х годах прошлого века. Я тогда была ещё маленькой и вместе с бабушкой ходила в Ощадбанк, чтобы обменять бумажки на деньги.
Т.е. часть заработанных денег они получили аж через 20 лет, и не по своему желанию.
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Послушайте Вы.У меня 10 лет опыта работы в различных бизнес структурах на должностях,бухгалтера,экономиста,вплоть до генерального директора.Днепропетровск это Восток??Южмаш,’Веста-Днепр’,Криворожсталь,не маленькие согласитесь предприятия,порты,ж/д отрасль,похоже это вы не уявляете,выводят валюту,ну так правильно,вкладывать в пациента который скорее мертв чем жив никто не будет,все предержат до лучших времен,а проблемы с электричеством как по Вашему отражаются на экономике,а боевые действия на инвестиционном климате?Инвесторы уходят из Украины.Гривна по 11 грн/доллар,ха ха не смешите,с учетом падения производства и валютных поступлений,реальную стоимость гривны отражает величина золотовалютных резервов,а они на данный момент минимальны за всю историю,поэтому гривна будет дешеветь,а валюта в страну не пойдет,нет доверия,нет спокойствия нет валюты..
золотовалютний резерв на даний момент 7,5 вроді, да мало - зменшився за останні пів року в 2 рази, за 1,5 року - в 3 рази. і що ви хочети цим сказати - фініш приїхали - а під які гарантії транши нам дають - якщо ви тут прирікаєте Україну на дефолт?? смішна ви.
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Послушайте Вы.У меня 10 лет опыта работы в различных бизнес структурах на должностях,бухгалтера,экономиста,вплоть до генерального директора.Днепропетровск это Восток??Южмаш,’Веста-Днепр’,Криворожсталь,не маленькие согласитесь предприятия,порты,ж/д отрасль,похоже это вы не уявляете,выводят валюту,ну так правильно,вкладывать в пациента который скорее мертв чем жив никто не будет,все предержат до лучших времен,а проблемы с электричеством как по Вашему отражаются на экономике,а боевые действия на инвестиционном климате?Инвесторы уходят из Украины.Гривна по 11 грн/доллар,ха ха не смешите,с учетом падения производства и валютных поступлений,реальную стоимость гривны отражает величина золотовалютных резервов,а они на данный момент минимальны за всю историю,поэтому гривна будет дешеветь,а валюта в страну не пойдет,нет доверия,нет спокойствия нет валюты..
щодо інвесторів - на даний момент ситуація в рази краща, ніж минулого року - і це враховуючи війну. бізнес переживає перевірку на сильний - і той, що на дотаціях. так як бухгалтер поясніть мені, як можна виробляти РОКАМИ те, на виробництво чого іде більше ресурсів ніж отримується коштів за продаж?
Дерево береза 23 января 2015
Все что нам дают уходит на погашение предидущих долгов...Это греческий путь,только у нас он в крови...Почитайте о дефолте в Греции...Спорить не буду больше просто наблюдайте
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Послушайте Вы.У меня 10 лет опыта работы в различных бизнес структурах на должностях,бухгалтера,экономиста,вплоть до генерального директора.Днепропетровск это Восток??Южмаш,’Веста-Днепр’,Криворожсталь,не маленькие согласитесь предприятия,порты,ж/д отрасль,похоже это вы не уявляете,выводят валюту,ну так правильно,вкладывать в пациента который скорее мертв чем жив никто не будет,все предержат до лучших времен,а проблемы с электричеством как по Вашему отражаются на экономике,а боевые действия на инвестиционном климате?Инвесторы уходят из Украины.Гривна по 11 грн/доллар,ха ха не смешите,с учетом падения производства и валютных поступлений,реальную стоимость гривны отражает величина золотовалютных резервов,а они на данный момент минимальны за всю историю,поэтому гривна будет дешеветь,а валюта в страну не пойдет,нет доверия,нет спокойствия нет валюты..
а щодо долара по 11 - то велика заслуга в цьому падіння (дотаційного, неокупного, застарілого і взагалі по меншій мірі безглуздого - існуючого з 1 метою - зайнятісь людей, при тому за копійки, бо лінь і неохота було вивести регіон з кризи)виробництва як ви виразились. єдине чому ми не побачимо, я думаю такого курсу, панічні настрої, робота НБУ по ’стабілізації’ курсу - а на справді наші розумні люди роблять гроші)) да і світове укріплення долара - % сша по кредитах піднімають, значить він зміцниться - усьо))
вАлнуюся сильнА 23 января 2015
Ответ дляДерево береза
Все что нам дают уходит на погашение предидущих долгов...Это греческий путь,только у нас он в крови...Почитайте о дефолте в Греции...Спорить не буду больше просто наблюдайте
да я і не спорю - так, з’явилось пів годинки - ви настрій підняли))
до речі - спостерігати так би мовити - це моя робота, і я в ній трошки орієнтуюсь. щодо греції - їм давали транші часто безповоротні - упс...
Чупокабра 23 января 2015
Ответ дляАнонимба
задрали со своими банами
посмотрите, там еще есть другие интересные картинки, а то выучили только одну
автор спасибо за тему!