Волшебная палочка• 23 января 2015
Антибіотик при отиті
Дівчатка підкажіть, будь ласка, в доці 3 рочки отит, лікар приписав антибіотик (лопракс) та каплі у вушко (Отіпакс), четвертий день п"ємо антибіотик і почалася в доці помірна діарея ( в інструкції прописано, що це може бути), як ви думаєте, слід ще завтра подавати антибіотик чи може припинити?
Волшебная палочка
• 23 января 2015
Ответ дляMarta
Антибиотик надо хотя бы дней 5-6 пить. А вам его вообще сколько дней назначили пить?
назначили 5 днів пропити
Волшебная палочка
• 23 января 2015
Ответ дляlady82
Пробиотики даете?
так, даю лактіаліс бебі
Дежурный по кухне• 23 января 2015
лактиале или линекс надо было давать с первого дня, антибиотик пейте прописанный курс.
Волшебная палочка
• 23 января 2015
Ответ дляДежурный по кухне
ми і пили з першого дня
Дежурный по кухне• 23 января 2015
вам же один день остался, я бы увеличила дозу лактиалеса, но антибиотики плохо не допить курс, может в организме возникнуть резистентность к действующему веществу и оно вам больше не поможет.
Волшебная палочка
• 23 января 2015
Ответ дляMarta
так вам всего 1 день остался и диарея вы говорите несильная, я бы не отменяла АБ и дала б еше завтра
5 разів сьогодні ходила в туалет ’по большому’
Волшебная палочка
• 23 января 2015
Ответ дляMarta
а стул просто жидкий, не вода?
останій раз вже був як вода
Играю у края• 23 января 2015
обов’язково допийте, в нас теж таке було навіть з другого дня діарея, давала Энтерожермина, дуже допоміг