emerald_88• 27 января 2015

Воспаление под корнем зуба. Сижу с распухшей щекой...

Заболел зуб, его вскрыли, почистили, нерв удалили и уже 4 раза накладывали лекарство и временную пломбу. Он болит все-равно. Снимок показал, что под зубом между корнями идет воспаление. Несколько дней назад стало появляться уплотнение между щекой и десной, оно растет, сейчас его уже очень хорошо видно на лице. Пришла сегодня к врачу, она сказала, что вскрывать или резать не надо, прописала антибиотики и все. К вечеру еще больше опухло, болит. Правильно ли меня лечат? У кого было что-то подобное?
Басина• 27 января 2015
Ответ дляInna Medvetska
ой, дякую. Зуби це моє слабе місце, особливо після пологів. В мене є своя лікар, яка мене лікує вже років 10 точно. Їй довіряю і експерементувати не хочу вже, вистачить з мене поки
може я б пробилася через того штифта, а вона б потім пролікувала вам зубчик) це так - пропозиція для роздумів)

Басина• 27 января 2015
Ответ дляInna Medvetska
люблю канали колупати)))
Inna Medvetska• 27 января 2015
Ответ дляБасина
так він у мене лікований, просто запалення там хронічне і навіть якщо його таки відкрити, то я не думаю, що запалення вдасться загасити на 0, тому чи є сенс знов колупатися в ньому
Басина• 27 января 2015
Ответ дляInna Medvetska
спробувати завжди можна...