лучевая терапия• 28 января 2015

Продавець не повертає гроші. Як бути?

Купила жилеточку сину(жилетка нова),а розмір не відповідає вказаному розміру в оголошенні(вказано 3-4 роки,а на жилетці пише 4-5р),вона виявилась добряче велика нам...Та ще й продавець писала,що капюшон відстібається,а він пришитий. Я вважаю,що продавець зробив помилку,коли вказав невірний розмір і повинен повернути гроші. Писала продавцю,щоб повернула гроші,а жилетку я відправлю назад,вона 2 дні не давала відповіді,а коли сказала виложу все советчицю, вона нарешті відписалася:
"Добрый вечер! я увидела ваше смс как сделаем чтоб и вы меня не подвели? так как жилетка не моя а попросила продать знакомая она вам деньги вернет с ее слов я и написала 3-4 года так ее сыну 4.3 она маленькая . она сказал маломерит я ее не смотрела как она дала так и отправила.
п.с пугать меня не надо это не те деньги и вообще чтоб вы мне писали что я вас хочу кинуть . за свои вещи я отвечаю а тут я не знаю что и как..."
Я: "У мене син не крупний,буде весною 3 рочки - вона нам задовга і широка. Якби мала зараз лишні кошти,то залишила б на другий рік,бо жилетка подобається,але зараз фінансово напряжно...Я Вас лякати не хочу, так як і сама ніколи людей не підставляю,але сама просто незрозуміла зразу,чому розміри жилетки не співпадають з розмірами ,вказаними в оголошенні. Я Вас підводити не збираюсь,Ваша жилетка лежить упакована в тих же пакетах,яких отримала її(поміряли і склала назад).Я коли продаю речі,а вони не підходять людині,то даю можливість повернути назад. Перекидайте гроші,а мені пишіть зворотну адресу. "

25 января 2015 19:08
"Хорошо она вам перекинет завтра напишите если можно ваш телефон я ей дам и она вам уже позвонит, так как мне эта ситуация тоже не нравится, выслушивать от людей ... "
Після того,скільки пишу, ні відповіді,ні грошей,хоча продавець на сайт заходить...Що робити?
ТАЗератти• 28 января 2015
Ответ длялучевая терапия
фото
Какая длина у нее и ширина?

автор лучевая терапия • 28 января 2015
Ответ дляТАЗератти
Какая длина у нее и ширина?
Довжина по замочку 40 см,ширина під руками 37 см