Семенна Семеныч• 28 января 2015
Дівчатка ви теж не можете зайти на приват 24 чи тільки я?
вже пробую 5 раз не приходить смс з кодом..
Лорка-хлорка• 28 января 2015
через Гугл хром не получилось зайти, а через Мозиллу зашла и оплатила прекрасно. попробуйте другой браузер
ПриватБанк• 28 января 2015
Шановний Клієнт, добрий вечір!
Ми протестували роботу Приват24 і можемо повідомити, що сервіс працює коректно. Рекомендуємо повторити операцію використовуючи браузер Google Chrome (попередньо очистивши історію повідомлень - натисніть та утримуйте послідовно комбінацію клавіш: CTRL + SHIFT + DELETE, виберіть часовий проміжок: ВСЕ [ЗА ВЕСЬ ЧАС], поставте нижче всі галочки, натисніть кнопку ’Очистити’).
Якщо описані дії не допоможуть, повідомте на help@pb.ua деталі Вашої ситуації, вказавши посилання на відгук і контакти для зв´язку.
З повагою, ПриватБанк.