Флюорография гуся• 02 февраля 2015

Можна вірити у сни і до чого сниться жива риба

Я у сни не вірю,але сьогодні прийшла до мене мама я їй розказую що принився мені сон що я бачила як чоловіки мені не знайомі злапали три великих карпи,я ще так дивилась на них...А мама мені каже риба сниться до вагітності...Мені аж мову відняло..( Хіба е правда ?Мені ця думка спокою не дає вже цілий день(
Миледи• 02 февраля 2015
Да,
Юльчик555777• 02 февраля 2015
Моя мама говорила что все 3 беременности, когда она еще сама не знала снилась живая рыба
Злюка-закусюка• 02 февраля 2015
ага, до вагітності!!
Роза завяла• 02 февраля 2015
автор Флюорография гуся • 02 февраля 2015
Ответ дляЗлюка-закусюка
ага, до вагітності!!
капєц До вагітності в майбутнньому чи я вже вагітна ,не лякайте мене,я не засну
Ответ дляРоза завяла
я планую травні з чоловіком пробувати на дівчинку,я ще не готова
Злюка-закусюка• 02 февраля 2015
мені снилась коли була вже вагітна)) сину 15,дочці 7
а потім через неділю затримка. Тому рахуйте
ПМСница• 02 февраля 2015
Мне часто сниться,что ловлю,но нет беременности.слава богу.так что каждому свое..
Ответ дляЗлюка-закусюка
мені до чарівних днів ще 6 днів...
Злюка-закусюка• 02 февраля 2015
Ответ дляФлюорография гуся
мені до чарівних днів ще 6 днів...
все буде як має бути!! ми плануємо лише, а Бозя вирішує
Ответ дляЗлюка-закусюка
от блін мама,сказала і пішла а я прибирати не можу,кусок до горла не лізе за ту її фразу
Я-ваш шанс• 02 февраля 2015
або вагiтнiсть, або прибуток.... Але двf моi сни про рибу-двi вагiтностi :)
Злюка-закусюка• 02 февраля 2015
Ответ дляФлюорография гуся
не лякайтесь, настройтесь на позитив, а може у вашому випадку це лише сон)
Одноклассница• 02 февраля 2015
К беременности! В моей семье всем снилась, со всеми детками. И на подругах проверенно. Еще может маленькая птичка присниться (к девочке). Карасик - мальчик, щучка - девочка и т.д. А у вас три карпа... Мне за сыночком карпик снился, думала чего же карп, а он крупненький вышел
Ответ дляЗлюка-закусюка
я не лаюсь ви що Просто я ще не готова до другої дитини,а мамині слова мені увесь день перевернули
Злюка-закусюка• 02 февраля 2015
Ответ дляФлюорография гуся
я теж була не готова, і мала була не запланованою, за то тепер це чудо росте і радує, не уявляю якби її зараз не було.
Ответ дляЗлюка-закусюка
я просто дівчинку хочу дуже,в мене хлопчик йому 5 рочків,так нам хочеться сестричку ,що вираховували мене усі хто тільки міг,і я настроїлась в кінця весни ...надіюсь це лише сон не більше ...поки що
Злюка-закусюка• 02 февраля 2015
Ответ дляФлюорография гуся
в мене все показало що хлопчик)
теж хотіла дівчинку, всі узд показали що буду мамою козаків, а потім в родзалі сказали дівчинка, перше що я запитала а де Марко?
всі довго сміялись) а получилась Аліна на одіяльці з трактором))
София 28• 02 февраля 2015
Жива риба снилась 2 рази в житті. Маю двох чудових синочків)))
СКИБИДЫШь• 02 февраля 2015
к доходу
Ответ дляЗлюка-закусюка
в мене все показало що хлопчик)
нічого собі ,і як таке можливо
Ответ дляСКИБИДЫШь
к доходу
все можливо ,сьогодні мала 3 продажі за довгий період ,можливо до цього вона мені і снилась
Звездолётчица• 02 февраля 2015
вагітність, або можлива вагітність, не обовязково ваша
Жидкость для снятия глаз• 02 февраля 2015
Ответ дляФлюорография гуся
я також таке чула, і мені снилась риба, але в той місяць, що мені 2 рази снилась риба- ми з чоловіком якраз старались зачати дитинку- тільки не вийшло... Через це я вирішила, що просто зациклилась на цьому, от і снилась риба... А на наступний місяць я завагітніла
Дея Торис• 02 февраля 2015
так подождите
рыбу не Вы ловили. и мужчин не знаете.

не переживайте
Чики-брык• 02 февраля 2015
мне тоже недавно снилась рыба, но я не беременна...наверное важно как она сниться, потому что за доченькой мне снилась щука огромная, и я ее заворачивала в тент....а тут просто поймала и небрежно несу в руках...