Карамбулкул• 02 февраля 2015

Юристы загляните пожалуйста разве это законно?

Знаю что может и тысячная тема, просто мне очень интересно именно разъяснения с юридической стороны этого бреда. Это же нарушения Конституции.
П.С. Срач не розводите пожалуйста,приветствуются ответы по теме.
Всем спасибо

Генштаб обмежить право військовозобов´язаних їздити навіть по країні
Понеділок, 02 лютого 2015, 16:36

Версія для друкуКоментарі70
У Генштабі заявили, що військовозобов´язані мають мати довідку з військкомату не лише для виїзду за кордон, а й для виїзду за межі адміністративних районів.
Про це заявив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу Володимир Талалай, повідомляє Укрінформ.
"Чинним законодавством в умовах, коли в державі оголошена мобілізація, військовозобов´язані не мають права залишати місце проживання без дозволу відповідного районного військового комісара. Тому питання оформлення такого дозволу оформляється у формі відповідної довідки", - сказав він.
Більше того, зазначив генерал, таку ж довідку військовозобов´язані повинні мати навіть при поїздках в межах України.
"Військовозобов´язаний, який в умовах, коли в державі проводиться мобілізація, має намір покинути місце проживання і виїхати за межі адміністративного району, він повинен про це повідомити районного військового комісара і отримати дозвіл... Це не обов´язково виїзд за межі державного кордону. Навіть переміщуючись по території держави", - заявив Талалай.
Довідку з військкомату потрібно мати і при тимчасовому переміщенні за межі адмінрайонів.
"Тому, що він (військовозобов´язаний - ред.) може бути необхідний для комплектування військ. Якщо у ньому немає потреби, йому видаються довідку і він з цією довідку переміщується", - заявив представник Генштабу.
Водночас, генерал уточнив, що таку довідку не потрібно отримувати, якщо військовозобов´язаний виїжджає за межі свого адмінрайону "на день-два".
За його словами, мінімальні терміни для виїзду поки остаточно не визначені, і це, та інші питання, будуть врегульовані найближчим часом на виконання указу Президента України № 40/2015.
Найчастіше, зазначив Володимир Талалай, потреба у цій довідці стосується випадків, коли військовозобов´язаний має намір виїхати за межі держави під час мобілізації.
"Це має бути довідка установленої форми у військовому комісаріаті, де визначено що громадяни такий-то перебуває на обліку і має дозвіл на виїзд", - додав він.
rodina2012• 02 февраля 2015
Даже если бы и было законно, что от этого меняется в нашей стране? Здесь когда-то соблюдались законы по отношению к простым гражданам?

womanterra• 02 февраля 2015
Ответ дляrodina2012
стопудов!
Настенные трусы.• 02 февраля 2015
Давайте продолжать дальше сидеть на жопе и терпеть, и молчать, и идти на смерть как телята.
Гравицапа• 02 февраля 2015
еще один метод зарабатывать деньги на этих справках
автор Карамбулкул • 02 февраля 2015
Ответ дляГравицапа
100%
В гости звали?• 02 февраля 2015
Посмотрите по ссылке , есть не стыковка в законодательстве при пересечении границы пока такая справка не нужна. разрабатывают как законно нас обязать. К концу текста
http://korrespondent.net/ukraine/3474278-dlia-vyez...
Здесь на минутку• 02 февраля 2015
Закрывай свою тему или заходи без анонима.
автор Карамбулкул • 02 февраля 2015
Ответ дляninaina
простите почему я должна это делать?
я Вас чем-то обидела?