У дитини дуже довго проходить кашель, та й у мене часто лагингіти і трахеїти, стало питання про придбання інгалятора. Зупинилися на цій моделі OMRON NE-C802, . Що скажете, можливо є у когось?
Цікавить чи швидше проходить застуда, ніж без нього і чи зручний у користуванні?
Быстро или не быстро проходит простуда не совсем зависит от небулайзера,а скорее всего насколько вы правильно будете использовать то или иное лекарство от простуды(верная подборка)У меня этой фирмы,но не точно такой,мне нравится,использую малышу,как проблемы с носиком или кашель не понятный