Для прогулянок з активною дитиною не завжди зручно носити сумку тому планую купити рюкзачок від Picard і не знаю чи буде гарно дивитися(
а ви носите рюкзачки?
Ответ дляAlona9
так, завжди на прогулянку з дитиною беру рюкзак, там все влазить, дуже зручно, і вільні руки. А чи буде гарно дивитись, то це вже від вашого стилю одягу залежить. Якщо на каблуках в платті і з рюкзаком...звичайно буде смішно, а для спортивного стилю цілком нормально.
просто мій чоловік насміхається з мене, каже що я буду виглядати як підліток(
Natalia Ko• 11 февраля 2015
я очень люблю городские рюкзаки, а на прогулку с ребенком - это просто находка